Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Edonia Garden ile düşlerinizi değil, ötesini yaşayın

Edonia Garden ile düşlerinizi değil, ötesini yaşayın

Kar Yapı’nın Pendik’te hayata geçirdiği Edonia Garden, mükemmeli düşleyip, kusursuz olanı hayal edenler için şehrin stresinden ve karmaşasından uzakta bir yaşamı mümkün kılıyor. Hazır betondan kirece, agregadan asfalta ve hatta yapı kimyasallarına kadar çok geniş ürün yelpazesiyle inşaat sektöründe üretim yapan Kar Group bünyesinde faaliyetlerine devam eden Kar Yapı, Pendik Kurtköy’de hayata geçirdiği ilk projesi Edonia Garden ile güvenli ve konforlu bir yaşamın kapılarını aralıyor. Ön satışların başladığı Edonia Garden projesi, oturuma ve yatırıma uygun olarak tasarlanıyor.

Zengin sosyal alanlar

Edonia Garden, 9 katlı 4 blok halinde 388 adet konut ve 12 adet ticari üniteden meydana geliyor. Proje, 62 ile 147 metrekare aralığında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle tasarlanıyor. Sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılama düşüncesiyle dizayn edilen proje, içerisinde yer alan açık havuz, fitness center, hamam, sauna, buhar odası, kapalı ve açık çocuk oyun alanları, kafeterya, süs havuzları, su alanları, 2 katlı otopark ve her daireye özel 1 araçlık alan imkanıyla dikkat çekiyor.

Benzersiz ödeme seçenekleri

85 milyon TL yatırım değerine sahip olan ve 2019 yılının sonunda teslim edilmesi planlanan projede 1+1 dairelerin brüt fiyatı 250 bin TL’den başlıyor. Yatırımcılara ödeme kolaylıklarının sunulduğu projede peşin alımlarda yüzde 20 indirim sağlanıyor. Ayrıca firma bünyesinde yüzde 25 peşinat verenler; 60 ay sıfır faiz, 48 ay sıfır faiz, yüzde 4 indirim, 38 ay sıfır faiz, yüzde 8 indirim ve 24 ay sıfır faiz, yüzde 12 indirim gibi imkanlara da sahip oluyor.

Ulaşım çok kolay

Lokasyon ve ulaşım kolaylığına sahip olan ayrıcalıklı proje, merkezi noktalara yakınlığıyla ön plana çıkıyor. Proje; Marmara Üniversitesi Hastanesi’ne 1.5 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 3 kilometre ve hızlı feribota ise 7 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Pendik hızlı tren garı ile Pendik Devlet Hastanesi’ne yakınlığıyla dikkat çeken projeden; Pendik Marina, Tuzla Marina ve Marmaray’a da kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Projeye birkaç dakika yürüme mesafesinde yapımı devam eden Şeyhli Metro İstasyonu ise site sakinlerine Kadıköy’e kadar kolayca yolculuk etme ve Anadolu Yakası’nın en büyük alışveriş merkezi Viaport’a çok kısa sürede ulaşma imkânı sunuyor.

 

Yorumlar kapalı.