Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN Çeşme Jardin Eden’le yeniden hayat buluyor

Çeşme Jardin Eden’le yeniden hayat buluyor

Pana Yapı tarafından İzmir Çeşme’de bölgenin en büyük A+ villa projesi olarak hayata geçirilen Jardin Eden, inşaatı hızla ilerleyen örnek villası ile yatırımcılar tarafından yakın markaja alınıyor. Çeşme’de yılın 12 ayı tatildeymiş gibi bir yaşama sahip olmak isteyenler için Jardin Eden’de fiyatlar 1 milyon 735 bin TL ve 2 milyon 148 bin TL arasında değişiyor.

Sakız ağaçları, Lavanta bahçeleri, üzüm bağları, otantik taş dokuları ile klasik bir evden çok daha fazlasını vadeden Jardin Eden, Çeşme’nin en gözde koylarından birinde yer alıyor. Etkileyici konumu ile tüm bölgenin kuş bakışı izlenebildiği, denizin yeşilini gökyüzünün maviliğiyle bir araya getiren proje 124 bin metrekarelik bir alan üzerinde hayat buluyor. 150 milyon TL yatırım değerine sahip olan Jardin Eden içerisinde özel plajıyla birlikte 3+1,4+1,6+2 tiplerinde 118 villa ve 1+1, 2+1 tiplerinin yer aldığı 6 konaktan oluşuyor. 44 villa ve 3 konağın bulunduğu ilk etabın tesliminin 2017 yılının Haziran ayında yapılması planlanıyor. İkinci etapta yer alan villa ve konakların ilk fazının 2018 yılı Haziran ayında sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor.

jardin-eden-3

Her villaya özel sosyal olanaklar

Her villanın içerisinde kendi sosyal olanaklarının olması projeyi diğerlerinden bir adım öne çıkarıyor. Jardin Eden projesi içerisinde her villaya özel havuzların yanı sıra, çocuk havuzları, fitness, sauna ve hamam bulunuyor. Ayrıca proje zeytin atölyesi, gençlik merkezi, butik fırın, market, cafe ve restoran gibi birçok sosyal alanı da içerisinde barındırarak sakinlerin her türlü ihtiyacına karşılık veriyor.

Akıllı ev teknolojisiyle pratik yaşam

24 saat özel güvenlik ve housekeeping hizmetlerinin de verildiği proje akıllı ev teknolojisiyle sakinlerine yılın 12 ayı boyunca güvenli ve konforlu bir yaşam alanı sunuyor. Ilıca Plajı ile Alaçatı merkeze 6 kilometre mesafede bulunan Jardin Eden projesinin, Alaçatı’ya yapılması planlanan havalimanıyla birlikte değerinin gün geçtikçe artması öngörülüyor. Proje bölgenin en büyük marinası olacak Şifne Marina’ya da yakın bir mesafede konumlanıyor.

 

Yorumlar kapalı.