Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Business Iva Caspian Modern, modern mimariyi taçlandırıyor

Iva Caspian Modern, modern mimariyi taçlandırıyor

İva Yapı tarafından Ümraniye Çakmak Mahallesi’nde yükselen İva Caspian Modern, 2 blokta 259 bağımsız bölümden oluşuyor. Projede 124 adet ticari ünite, 135 adet rezidans yer alıyor. İva Caspian Modern’de 1+0’lar 44 metrekare, 1+1’ler 55 metrekare, 2+1’ler 92 metrekare olarak tasarlanıyor.

iva-caspian-modern-
Projenin amacı; Londra, New York ve Dubai’deki örneklerinden daha büyük bir finans merkezi yaratmak ve İstanbul’u gelecekte dünyanın finans başkenti haline getirmek.

Projede rezidansların yanında butik ofisler, ticari üniteler, çarşı ve sinema yer alıyor. İva Caspian Modern, hayatınıza keyif ve konfor katacak çözümleri bir arada sunuyor. İva Caspian Modern dahilinde; 24 saat güvenlik, kapalı otopark, açık otopark, sosyal tesis, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitnes center, spor salonu, cafe, restoran, sauna, Türk hamamı, yeşil alan ve yürüyüş alanları yer alıyor. Projede alışılagelmiş sosyal alanların yanı sıra açık hava sineması, playstation odası, kütüphane, müzik stüdyosu, sanat atölyesi, misafir odası bulunuyor.

Iva Caspian Modern’de fiyatlar 219 bin TL ile 582 bin TL arasında değişiyor. Proje banka kredisine uygun durumda. İş Bankası ile anlaşması bulunan Iva Caspian Modern’de yüzde 0,90 oranında faiz uygulanıyor. Projenin teslim tarihi Aralık 2018 olarak planlanıyor.

Daha önce inşaatı yarım kalan Terra Ataşehir projesinin bulunduğu alanda yükselen İva Caspian Modern projesi İstanbul Finans Merkezi’ne sadece 1,5 kilometre mesafede inşa ediliyor.

iva-caspian-modern-

Yorumlar kapalı.