Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Business İş dünyasının adresi; Ferko Signature

İş dünyasının adresi; Ferko Signature

Gayrimenkul sektörünün lider isimlerinden biri olan Ferko’nun Levent’te hayata geçirdiği, dünyaca ünlü mimar Sir Norman Foster imzalı projesi Ferko Signature, iş dünyasının nabzını elinde tutuyor. Önemli markalarının yeni adresi olan Ferko Signature, Yemeksepeti, Fiba Holding, AHK, Sarten, Destek Finans, White&Case, MESS ve Assembly tarafından tercih ediliyor.

Yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirdiği özel projelerle dikkat çeken Ferko’nun Levent’te, hayata geçirdiği Signature’da kiralamalar tüm hızıyla devam ediyor. Metro ve tüm toplu taşımaya yüksek erişimli, son teknoloji ile donatılmış ofis katları ile bir iş merkezinden fazlasını vadeden Ferko Signature toplam 50 bin metrekare kiralanabilir brüt alana sahip ve 30 kattan oluşuyor. İstanbul’un merkezinde, iş hayatında lüksün ayrıcalığını yaşamayı tercih eden ilk marka olan Yemeksepeti’nin ardından çeşitli sektörlerden iş dünyasının önde gelen şirketleri de Ferko Signature’da yerini almaya başladı.

Dünyaca ünlü markaların tercihi

Tasarım ve mimarisinin yanı sıra teknolojik özellikleriyle de ofis hayatına farklı bir yorum getiren Ferko Signature’ı tercih eden şirketler arasında Fiba Holding, AHK, Sarten, Destek Finans, White&Case, MESS ve yeni nesil ofis kavramının en özel temsilcilerinden Assembly yer alıyor. Yeni nesil ofis kavramıyla iş dünyasına bambaşka bir soluk getiren Assembly, oluşturduğu lounge’lar, yeme&içme alanları, çeşitli toplantı odaları, etkinlik alanları, uyku odası, coworking ve hazır ofis alanlarıyla bina içi sinerjiyi en üst düzeye taşımanın yanı sıra, Signature binasını özel concierge, asistan, catering, IT servisleriyle bir otelcilik anlayışıyla işletecek. Lidyana, Boyden, Communique, 41 North Business School, Dükkan Creative, GISP ise Assembly’nin içinde ofis alanı kiralayacak firmalar arasında yer alıyor.

Levent’in yükselen yeni yıldızı Ferko Signature aynı zamanda Refik Anadol’un buraya özel olarak tasarladığı, Türkiye’nin ilk veri resmi ‘İstanbul’un Rüzgarları’ adlı eseri ve binanın girişinde yer alan, dünyanın yaşayan en önemli heykel sanatçılarından Tony Cragg’in Türkiye’deki en büyük heykeli ‘Must Be’ ile de ‘ilk’lere imza atıyor. Dünyaca ünlü mimar Sir Norman Foster imzalı Ferko Signature’ın iç mekan tasarımları ise Autoban tarafından gerçekleştirildi.

Yorumlar kapalı.