Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN Vadikoru projesinde ön talep zamanı!

Vadikoru projesinde ön talep zamanı!

İstanbul’un finans ve yaşam merkezi olarak öne çıkan bölgesi Ayazağa’da hayata geçirilen Vadikoru projesinde ön talep toplama süreci başladı. Bölgenin değişiminde de büyük rol üstlenen Invest İnşaat güvencesiyle hayat bulan Vadikoru karma konsepti ve ayrıcalıklı özellikleriyle yaşamı bir adım ötenize taşıyor.

Çekirdek aileden geniş aileye kadar herkese hitap ediyor

Konut, ofis ve ticari alanların yer aldığı Vadikoru projesi sanayi alanı dönüşümü olarak geliştirilmesiyle ön plana çıkıyor. Modern mimarisi ve doğayla bütünleşmiş tasarımıyla dikkat çeken Vadikoru Türkiye’nin önde gelen mimarlık ofislerinden İki Design’ın kurucusu Murat Kader imzasıyla hayat buluyor. Üç cepheli konumuyla Belgrad Ormanı’nın yanı başında konumlanan projede toplam 242 konut, 84 ofis ve 12 ticari ünite bulunuyor. 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinin yer aldığı projede konutların büyüklükleri 67 ile 190 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Dairelerin metrekare fiyatları ön talep toplama dönemine özel olarak 8 bin TL. olarak belirlendi.

Doğa dostu ve sağlıklı yaşam destekçisi proje

Vadikoru projesi 6 bin 500 metrekare peyzaj ve sosyal yaşam alanı ve Belgrad Ormanı’na komşu konumuyla doğaya verdiği önemi gözler önüne seriyor. Projenin sakinleri için sunduğu sosyal olanaklar arasında ise; alışveriş caddesi, açık – kapalı otopark, hamam, sauna, fitness salonu, yüzme havuzu, basketbol ve voleybol sahasıyla yürüyüş alanları bulunuyor.

İş ve yaşam merkezi olarak konumlandırılan Ayazağa’da yükselen Vadikoru, TEM Otoyolu’nun hemen yanı başında yer alıyor. Ali Sami Yen Spor Kompleksi ve Türk Telekom Stadyumu’na 1,3 kilometre mesafede inşa edilen proje, Metro ve Havaray ulaşımıyla da şehrin tüm merkezlerine kolay ulaşım imkanı sunuyor.

 

 

Yorumlar kapalı.