Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN Sea Homes Paşalimanı ile tatlı hayat

Sea Homes Paşalimanı ile tatlı hayat

Çeşme’nin en güzel koyu Paşalimanı’nda hayata geçirilen ayrıcalıklı yaşam projesi Sea Homes Paşalimanı, eşsiz manzaralı daireleri ve sunduğu ayrıcalıklı imkanlarıyla keyifli bir hayatın kapılarını aralıyor. Homes A.Ş. güvencesiyle inşa edilen Sea Homes Paşalimanı 4 bin metrekare alan üzerinde 5 katlı tek bloktan meydana geliyor. Hemen teslim imkanıyla toplam 31 konutun bulunduğu proje 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleriyle yatırımcılara sunuluyor. Daireler 30 ile 245 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tasarlanıyor. Tasarım ve mimaride farkını ortaya koyan Sea Homes Paşalimanı projesi Mimar Rıfat Baltaoğlu imzası taşıyor.

Projenin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında ise; açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi ve spa, restoran, otopark ve güvenlik hizmeti bulunuyor.

Hem lezzet turu hem fit yaşam bir arada

Sea Homes Paşalimanı sakinleri, “Sea Homes Paşalimanı Restaurant by Murat Bozok” ile Şef Murat Bozok’un eşsiz lezzetlerini de tatmam imkanı yakalıyor. Bunun yanı sıra sporseverlerin vazgeçilmez adresi olan Body Project Sea Homes Paşalimanı sakinlerine kişisel spor danışmanlığı hizmeti vererek yaz aylarında da spor keyfini maksimum derecede konforlu şekilde yaşatıyor.

Hayatın başladığı ve hemen teslim daire seçenekleri sunan Sea Homes Paşalimanı projesinde konutlar 390 bin ile 690 bin euro arasında değişen fiyatlarla yatırımcıların beğenisine sunuluyor.

Yorumlar kapalı.