Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Bursa’nın en dikkat çekici muhitinde: Harmony Towers

Bursa’nın en dikkat çekici muhitinde: Harmony Towers

İnşaat sektörünün güvenilir markası Eroğlu Gayrimenkul, son yıllarda gördüğü ilgi gittikçe artan Bursa’da yeni bir projeyi hayata geçirdi. Eroğlu Gayrimenkul’ün yeni projesi, Bursa’nın hızla gelişen Nilüfer İlçesi’nde, yani şehrin merkezinde 43 bin metrekarelik bir arazi üzerinde 160 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirdiği, eşsiz Uludağ manzaralı bahçeli terasları özel yaşam alanlarıyla Harmony Towers.

Hemen teslim fırsatı

Bursa’nın Nilüfer ilçesi, canlı sosyal yaşamı, güvenlikli yapısı, ailelere ve gençlere uygun atmosferi ile biliniyor. Hem Nilüfer İlçesi hem de Harmony Towers, yeşillikler içerisindeki yapısıyla aileleri cezbediyor. Harmony Towers projesinde hayat, geçtiğimiz yıl itibariyle başladı bile. Hemen teslim avantajıyla konut satışları tüm hızıyla sürüyor.

harmony-towers2

 

Beş yıldızlı bir yaşam

Harmony Towers projesi, 42 bin 663 metrekarelik bir arazi üzerinde 160 milyon TL’lik yatırım bedeli ile hayata geçirdi. Projedeki her daireye gözalıcı bir manzara eşliğinde bahçe keyfi yaşatan teraslar sunuyor. Yaşamın başladığı projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konutlar yer alıyor. Kulelerin yaklaşık 5 bin 500 metrekare büyüklüğündeki iç avlusu, sahiplerine beş yıldızlı bir yaşam sunuyor.

Cadde mağazaları da satışta

Bursa’nın yeni ikonu Harmony Towers, konutlara değer katacak ‘Cadde Mağazaları’nı da içinde barındırıyor. Proje sakinlerinin tüm günlük ihtiyaçlarını karşılamasının yanı sıra bu cadde mağazaları, Bursa şehri için de ciddi bir değer olarak öne çıkıyor. Kafe ve restoranları, mağazalarıyla Alışveriş Caddesi, sosyal yaşamın kalbinin attığı, canlı bir merkez olacak. Harmony Towers’ta dairelerin tesliminin ardından Alışveriş Caddesi’ndeki mağaza ve dükkanların da satışı hızla devam ediyor. Kazanç vadeden ticari üniteler için pek çok ünlü marka görüşmelere başladı bile.

Yorumlar kapalı.