Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN Mutluluk, Bizimtepe Aydos’tan başlar

Mutluluk, Bizimtepe Aydos’tan başlar

Projenin yüzde 90’ı yeşil alana ayrılıyor

Halk GYO ile Vakıf GYO Ortaklığı imzası taşıyan, 98 bin 127 metrekare alan üzerinde konumlandırılan Bizimtepe Aydos, özgün mimarisi ile dikkatleri üzerinde topluyor. 17 blok ve bin 37 daireden oluşan projede, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor. Projede 2+1 daireler 124 ile 139 metrekare, 3+1 daireler 144 ile 177 metrekare, 4+1 daireler ise 191 metrekare olarak tasalanıyor. Bu dairelerden 2+1’ler giriş katlarda, 3+1 ve 4+1’ler ise iç peyzaja bakan cephelerde bulunuyor.

Yeşile komşu, huzurlu ve ayrıcalıklı yaşam

Yapı içerisinde; açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, fitness salonu, spor salonu, sauna, cafe, restaurant, sosyal tesis, basketbol sahası, tenis kortu, yürüyüş alanları, çocuk parkı ve daha birçok sosyal donatı alanı bulunuyor. Bizimtepe Aydos, yemyeşil Aydos manzarası ile alıcısına unutulmaz bir deneyim yaşatıyor. Proje içerisinde yer alan açık ve kapalı otoparklar sayesinde araç sahipleri otopark yeri arama endişesi taşımıyor. Bizimtepe Aydos, 24 saat güvenlik sistemi ile huzurlu bir yaşam vadediyor.

Büyük kısmında satışları tamamlanan projede, az sayıda kalan daireler sahiplerini bekliyor. Projeden ev sahibi olmayı düşünenler, örnek daireleri ziyaret ederek detaylı bilgiye ulaşabiliyor. Yeşil ve güvenli bir yaşam vaat eden projede anahtar teslimlerin 2018 yılının Mayıs ayında yapılması planlanıyor. Bizimtepe Aydos projesinin örnek dairelerinde kullanılan iç düzenlemeler, son teknoloji örneği Siemens marka beyaz eşya, Lineadecor şık ve modern mutfak dolapları, Çanakkale Seramik yüzeyler, Egepen Deceuninck doğramalar ve ECA marka banyo ile teslimatta da verilen dairelerle tamamen aynı şekilde sunuluyor.

Her bütçeye uygun seçenekler sunan projede daire fiyatları 492 bin 500 TL’den başlıyor. Bizimtepe Aydos projesi ekonomik fiyatlarının yanında ödeme kolaylığı da sunuyor. Ev sahipleri dilerlerse evlerini şimdi alıp, 2 yıl sonra taksit ödemeye başlayarak, zorlanmadan daire sahibi olabiliyor.

Bizimtepe Aydos’u farklı kılan bir başka özellik ise, kullanılacak 1. sınıf malzemelerin marka ve modellerin şimdiden belli olması.

Metro’ya 2, Havaalalına 10 dakika uzaklıkta

Bizimtepe Aydos, konum olarak kültür sanat ve eğlence merkezlerinin, bölge hastanelerinin, okulların, AVM’lerin ve Aydos Ormanları’nın hemen yanı başında yer alıyor. Proje, toplu taşıma seçeneklerine olan yakınlığı ve ulaşım alternatifleri ile dikkat çekiyor. Bizimtepe Aydos; Metro İstasyonu’na 2 dakika, Finans Merkezi’ne 15 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 10 dakika uzaklıkta bulunuyor.

 

Yorumlar kapalı.