Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Avangart İstanbul Seyrantepe’nin yeni yıldızı olacak

Avangart İstanbul Seyrantepe’nin yeni yıldızı olacak

Gül Proje ve Emlak Konut GYO güvencesiyle İstanbul Seyrantepe’de hayat bulan Avangart İstanbul’da dairelerin metrekare fiyatı peşin alımlarda 7 bin 142 TL’den başlıyor.

Avangart İstanbul Galatasaray’ın TT Arena Stadı’nın hemen yanında bulunan 27 bin 292 metrekarelik arsa alanı üzerinde 8 blok olarak inşa ediliyor. Projenin içerisinde 750 konut ve 12 ticari birim bulunuyor. Projede daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleriyle tasarlanıyor.

avangart-istanbul

Avangart İstanbul’da dairelerin fiyatları 350 bin 500 TL’den başlıyor. Projede peşin alımlarda metrekare birim fiyatı ise 7 bin 142 TL’den başlıyor. Ayrıca proje yatırımcılara 60 ay sıfır vade, yüzde 5 peşin, 120 Ay yüzde 0,45, 240 ay yüzde 0,79 vade ile ev sahibi olma imkanı sunuyor.

Avangart İstanbul’un sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında, açık-kapalı otopark, açık-kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sosyal tesis, fitness center, sauna, türk hamamı, basketbol sahası, tenis kortu, cafe, restoran, çocuk parkı, yeşil alan, yürüyüş yolları ve güvenlik hizmetleri bulunuyor.

Avangart İstanbul projesi, Fatih Sultan Mehmet Köpüsü’ne birkaç dakika mesafede ve TT Arena gibi birçok önemli yatırıma komşu konumda yükseliyor. Projede hayatın 2019 yılının Haziran ayında başlaması planlanıyor.

 

 

Yorumlar kapalı.