Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN Geleceği garantileyen yatırım fırsatı: Loza Evleri

Geleceği garantileyen yatırım fırsatı: Loza Evleri

Her yaşa her zevke cevap veriyor

Güçlü İnşaat A.Ş tarafından İstanbul Bağcılar’da hayata geçirilen Loza Evleri projesi, bulunduğu bölgeye değer katıyor. Şehrin merkezi lokasyonlarından birinde yükselen proje, 4 bin 500 metrekare yeşil alanı daire sahiplerine sunuyor. 33 bin metrekare inşaat alanına sahip Loza Evleri, 2+1 ve 3+1 tipte toplam 162 dairesi bulunuyor. Dairelerin büyüklükleri ise 113 ile 304 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Loza Evleri’nde tamamı peşin ödemelerde yüzde 15 indirim uygulanıyor. Yüzde 25 peşinatla 36 ay firma bünyesinde taksitlendiriliyor. Banka kredili alımlarda ise 120 ayda yüzde 0,70; 60 ayda ise yüzde 0,42 oranında faiz uygulanıyor. Projede fiyatlar 567 bin TL ile 929 bin TL arasında değişiyor.

Hem ayrıcalıklar hem benzersiz konum

Projede; spor alanları, yürüme parkuru, geniş park alanı, fitness salonu, oyun parkları, sauna, buhar odaları, kapalı havuzu, kapalı otopark bulunuyor.

Loza Evleri yatırımcısına “mahalle” sıcaklığında bir site yaşamı vaat ediyor. Ulaşım yolları, toplu taşıma, hastane, meydan, çarşı ve AVM’lere yakınlığıyla ile  kentin içinde huzurlu ve sıcak bir yaşam alanı sunuyor. 

Yorumlar kapalı.