Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Greenist TERAS ile kapılarınızı yemyeşil bir dünyaya açın

Greenist TERAS ile kapılarınızı yemyeşil bir dünyaya açın

Saray Grup tarafından Güneşli’de hayata geçirilen Greenist TERAS, geniş daire seçenekleri, teras alanları ve keyifli alışveriş mağazalarıyla yatırımcılara sımsıcak bir yaşam alternatifi sunuyor. 1980’den bu yana geliştirdiği yenilikçi ve öncü inşaat iç ve dış cephe çözümleriyle geleceğin mimari yapılarının inşa edilmesinde büyük rol oynayan Saray Grup, bu anlayışını konut projelerine de taşıyor. Saray Grup’un, Greenist’ten sonraki ikinci konut projesi olan Greenist TERAS, şehrin merkezinde, karmaşadan uzak özel konumuyla doğayla iç içe, yemyeşil ve huzurlu bir yaşam vadediyor.  472 metrekare teras alanı, geniş dairelerde ferah balkonları ve alışveriş keyfini yakına getiren mağazalarıyla Güneşli’de yükselen Greenist TERAS’ta daireler, ön satışa özel metrekaresi 6 bin 100 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Geniş daire seçenekleri

48 dairelik butik bir proje olan Greenist TERAS’ta, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. 2+1 daireler 120 metrekare, 3+1 daireler ise 160 metrekare boyutlarda tasarlanıyor. Tek blok olarak tasarlanan projenin alt katı alışveriş keyfi sağlayan seçkin markaların yer alacağı mağazalarla dizayn ediliyor. Rezidans konsepti ile yükselen proje, daire başına otopark, güvenlik ve resepsiyon ayrıcalığıyla da benzerlerinden ayrılıyor. Son teknoloji kamera sistemi ve giriş-çıkış noktalarında yer alan görevlileriyle Greenist TERAS’ta güvenlik bir ayrıcalık olmak çıkıp, öncelik haline geliyor. Pay ölçerli merkezi ısıtma sistemine sahip olan proje minimum aidatla maksimum konfor sağlıyor.

Bol güneşli balkonlar

Proje, şehrin merkezinde yer alan ancak karmaşadan uzak özel konumuyla doğayla iç içe, yemyeşil ve huzurlu bir yaşam vadediyor. Projenin bol güneşli, geniş balkonlarda bitki yetiştirmenin yanı sıra, ortak alanlarda yer alan teraslarda tüm ailenin birlikte vakit geçirebileceği etkinliklerle de hayatı renklendirmek mümkün.

Şehrin merkezinde doğayla iç içe

Saray Grup’un, Greenist’ten sonraki ikinci konut projesi olan Greenist TERAS, Atatürk Havaalanı, E-5 ve TEM otoyolu ile Ataköy-İkitelli metro istasyonuna yakınlığıyla dikkat çeken özel konumunda, şehrin merkezindeyken de doğayla iç içe yaşamak isteyenler için kaçırılmaz bir fırsat sunuyor. Yaşamın 2019 yılı ilk çeyreğinde başlaması hedeflenen projede ön satışlar başlıyor, çok özel fırsatlarla satışa sunulan projeden ev sahibi olmak isteyenler 31 Mayıs 2018 tarihine kadar yararlanabilecek.

Greenist Teras en işlek noktada

İstanbul’un hızla gelişen ve her geçen gün daha da değerlenen Güneşli bölgesindeki en işlek cadde üzerinde yer alan proje, özel konumuyla dikkat çekiyor. Proje, yılında yapımı tamamlanması beklenen Ataköy-İkitelli Mimar Sinan Metro İstasyonu’na 700 metre, TEM Otoyoluna 5,5 kilometre, E-5 Otoyoluna 6 kilometre, Atatürk Havaalanına ise sadece 6,5 kilometre mesafede yer alıyor. 2019 yılında yapımı tamamlanması beklenen Ataköy-İkitelli Mimar Sinan Metro İstasyonu’nun hizmete girmesi ve Greenist Teras projesinde hayatın başlamasıyla bölgenin değerinin daha da artması öngörülüyor.

Ön satışlar başladı

Hayata geçirdikleri konut projeleriyle şehirde yaşayan insanlara evlerinde nefes aldırmayı hedeflediklerini belirten Saray Grup Yönetim Kurulu Üyesi Talin Saraylı, projeyi şöyle anlattı: “Kalabalık bir şehirde, yoğun bir tempo ile hayatlarımızı sürdürüyoruz. Herkesin hayali sabah evinde taze ve doğal ürünlerle kahvaltı yaparak güne başlamak, temiz havayı içine çekebilmek ve ailesiyle vakit geçirebileceği keyifli bir sosyal alana sahip olmak. İlk projemiz Greenist’i bu ihtiyacın bir ürünü olarak hayata geçirdik. Greenist çok sevildi ve ilgi gördü, projenin tamama yakını şimdiden doldu. Aynı ihtiyaçlara farklı bir yanıt olarak sunduğumuz butik projemiz Greenist TERAS için de ön satışlarımıza başlıyoruz, bu projemizin de benzer şekilde yoğun ilgi göreceğine olan inancım tam.”

Yorumlar kapalı.