Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Başakcity ile muhteşem konumda eşsiz fırsat

Başakcity ile muhteşem konumda eşsiz fırsat

Fuzul Grup, Başakşehir’de hayata geçirdiği Başakcity ile merkezi lokasyonda senetle topraktan ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Bugüne kadar, Bizimevler, Kent Neriva, Kent Ariva, Olimpa AVM, Olimpa Rezidans, Evila, Olimpa Park Plus ve 3. İstanbul Başakşehir olmak üzere Başakşehir’de 8 proje hayata geçiren Fuzul Grup, 9. projesi için yine aynı lokasyonu seçti. Projelerini Avrupa Yakası’nın merkezi bölgelerinden Başakşehir’de gerçekleştiren Fuzul Grup, bölgedeki projelerinden ev alanlara ortalama yüzde 80 prim kazandırıyor.

Modern mimariye sahip

Fuzul Yapı, Başakcity projesinde hem butik konseptini, hem de rezidans konforunu bir arada sunuyor. Vadiyaka projesine yakın bir konumda inşa edilen Başakcity iki blok üzerinde toplam 123 konuttan meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden oluşan projede konutların büyüklükleri 70 ile 200 metrekare arasında değişiyor. Geniş daireleriyle zengin yaşam seçenekleri sunan proje özlenen komşuluk hayatını modern mimariyle bir araya getiriyor.

 Yeni Sağlık Merkezi’ne komşu

Başakcity içinde barındırdığı mağazaları sayesinde sakinlerine tüm ihtiyaçlarını kolayca karşılama imkanı sağlıyor. Ayrıca Olimpa Alışveriş Merkezi’ne sadece bir dakikalık yürüyüş mesafesinde yer alan BaşakCity; fitness center’ı, hamamı, saunası ve en üst katta bulunan panoramik şehir manzaralı terasıyla Başakşehir’in merkezinde ayrıcalıklı bir yaşam vaat ediyor. Avrupa’nın en büyük botanik parkıyla, Avrupa’nın en büyük Sağlık Kenti’ne komşu olan BaşakCity,  metro ve toplu ulaşım araçlarına yakınlığıyla sakinlerine aradıkları her şeyi bir arada sunuyor. Proje Metro’ya 50 metre, Yeni Sağlık Kenti’ne ise sadece 500 metre mesafede yükseliyor. Başakşehir’in merkezinde ulaşılabilir fiyatla lüks yaşam vaat eden Başakcity’nin 24 ayda teslim edilmesi planlanıyor.

 25. yıla özel ödeme planı

Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, 25. yıla özel olarak topraktan ve senetle satış imkânı sağlayarak Başakcity’de önemli bir yatırım avantajı sunacaklarını açıkladı. 15 bin TL peşin ödeme veya yüzde 5 peşinatla daire sahibi olunabilen Başakcity’de ön talep sürecinin başladığını açıklayan Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, proje ile ilgili olarak şunları söyledi: “Başakcity, Başakşehir’in merkezinde, butik bir proje. Bu sene Fuzul Grup’ un 25. yılı. Bizde 25. yılımız için özel bir ödeme planı hazırladık. Topraktan en uygun fiyatla ev sahibi olacak müşterilerimize yükselen banka faizlerinden de etkilenmemeleri için senetle ödeme kolaylığı sunuyoruz.”

 

 

 

Yorumlar kapalı.