Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN Frame Suites Bodrum 399 bin Euro’ya satışta!

Frame Suites Bodrum 399 bin Euro’ya satışta!

1997 yılında kurulan VİTEM Group imzalı Frame Suites projesi,  Bodrum’daki merkezi lokasyonu, deniz manzarası, denize sıfır konumu, özel plajı, iskele ve sosyal olanaklarıyla, birinci sınıf tasarım ve yapı kalitesini bir araya getiriyor.

Frame Suites, 10 bin 600 metrekarelik bir alan üzerinde hayata geçiriliyor. 60 ünitelik 16 bloktan ve 2 bin 500 metrekareye yayılmış sosyal alanlardan oluşan proje, daire sahiplerine 2+1 ya da 3+1 flat ve 3+1 bahçe dubleksi seçenekleri sunuyor. Projedeki tüm daireler, akıllı ev teknolojisine de sahip.

4 adet 170 metrekarelik 3+1 flat daire, 24 adet 85 metrekarelik 2+1 flat daire ve 32 adet 170 metrekarelik 3+1 bahçe dubleksinden oluşan proje, Bitez ve Gümbet koyuna hakim olmasının yanı sıra, Bodrum Marina’ya 2 kilometre mesafede bulunmasıyla sakinleri için hayatı kolaylaştırıyor.

frame-suitsEn prestijli markaların ürünleri kullanıldı

Suite dairelerin iç dekorasyonunda dünya markaları göze çarpıyor. Miele-Gaggenau ve Siemens ankastreler, mutfak ve banyo dolapları VİTEM, Berker akıllı ev sistemi, Daikin Merkezi klima, Rehau yerden ısıtma sistemleri kullanılıyor. Evlerin vitrifiyelerinde ise tercih, Duravit ürünlerinden yana kullanılmış.

Ahşap zemin tasarımı, keten ve bambu kaplı duvarları ile huzurlu bir ortam vadeden suitlerde, mermerlerin tümü doğal taşlardan tasarlanmış. Frame Suites’in balkon ve teras zeminleri ise IROKO ahşap deck kaplı.

Sosyal donatı alanları cezbediyframe-suits-2or

Özel plajı, açık-kapalı havuzları, sauna, Türk hamamı, Fitness merkezi, Restoranı 2000 metrekare kapalı otopark ve misafir otoparkı ile yeni ev sahiplerini bekleyen Frame Suites’in satış ve pazarlaması Arthur Miller Bodrum tarafından yürütülüyor. Konutların 399 bin Euro bedelle satışa çıkarıldığı projede Kasım ayına özel olarak kur 3 TL’de sabitlendi. Yüksek getirili bir yatırım imkanı sağlayan proje Frame Suites, Bodrum Marina’ya yepyeni bir soluk getirecek gibi görünüyor

Yorumlar kapalı.