Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Bodrum, Flipper Residence ile değerine değer katıyor

Bodrum, Flipper Residence ile değerine değer katıyor

Türkiye’nin tatil cenneti Bodrum’un en canlı lokasyonlarından Yalıkavak Tilkicik Koyu’nda yükselen Flipper Residence, hem yatırım amaçlı alıcılar hem de Bodrum’da yaşamak isteyenler için ayrıcalıklı özellikleriyle diğer projelerden bir adım öne çıkıyor. 85 metrekarelik özenle tasarlanmış dairelerin her biri denize sadece 30 adım gibi kısa bir mesafede konumlanıyor.

 Anında tapu teslimi

 Flipper Residence’ta dairelerin fiyatları 500 bin dolar ile 950 bin dolar arasında değişiyor. Bu bölgede yatırım yapmak isteyenler için büyük bir fırsat sunan Flipper Residence projesinde 1 sene sonra yüzde 30 prim garantisi veriliyor. Site aidatının 750 TL olduğu, devremülk tatil konsepti dışında yer alan Flipper Residence’tan ev almak isteyenler anında tapularını alıp dairelerine taşınabiliyorlar.

Sakinler otel imkanlarından yararlanabiliyor
Bölgenin değerini yükselten proje ayrıca içerisinde yer alan otelin sunduğu havuz, housekeeping, teknikservis, concierge servisi ve havalimanı transferleri gibi hizmetleriyle de sakinlerinin her türlü ihtiyacına karşılık veriyor. Havalimanına sadece 35 kilometre uzaklıkta yer alan Flipper Residence sosyal donatı açısından da alıcılarına aradıkları tüm konforu ve rahatlığı bir arada sunuyor.

Yorumlar kapalı.