Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Butik Eşsiz bölgeye göz alıcı proje; Lake View Resort Villaları

Eşsiz bölgeye göz alıcı proje; Lake View Resort Villaları

Türkiye’de geliştirdiği nitelikli projelerle gayrimenkul sektörüne hareket kazandıran Amad Gayrimenkul, doğal güzellikleriyle dikkat çeken Sapanca’da yeni bir projeye başlıyor. Lake View Resort Villaları yeşili bol bölgede huzurlu başlangıçlara davet ediyor. Suudi Arabistan kökenli gayrimenkul firması Amad Gayrimenkul, Türkiye’ye yaptığı yatırımlara hız kesmeden devam ediyor. Türkiye’de geliştirdiği nitelikli konut projeleriyle ön plana çıkan marka İstanbul’un özel bir lokasyon olduğu düşüncesiyle Kartal bölgesinde 186 milyon TL yatırım değeriyle Kartal Wings projesini geliştirmeye başlamıştı. Özgün mimari tasarımı, konforlu daireleri, sosyal donatıları ve dev peyzaj alanı ile fark yaratan Kartal Wings, merkezi konumu ve ulaşım ağlarına yakınlığıyla da Kartal bölgesinin iddialı projeleri arasında yerini aldı. Bunun yanı sıra daha önce Sapanca’da inşa ettiği Navrs Villaları projesinin gördüğü büyük ilgi sayesinde Arap yatırımcı yeni yatırımını tekrar bu bölgede yapmaya karar verdi.

22 milyon TL yatırım değeriyle

Amad Gayrimenkul Eşsiz doğal güzellikleriyle huzurun diğer adı Sapanca’da gruba ait firmalardan Kavis Gayrimenkul ile 22 milyon TL yatırım değeriyle Lake View Resort Villaları projesini geliştirmeye başladı. Lake View Resort Villaları 14 dönüm arazi üzerinde hayata geçiriliyor. Projenin içerisinde 6 adet 1+1, 6 adet 2+1, 8 adet 3+1 ve bir adet ikiz villa olmak üzere toplam 21 villa yer alıyor.

Gizlilik ve sosyallik buluşuyor

Lake View Resort Villaları projesi modern mimari yapısı ve geniş peyzaj alanlarıyla ön plana çıkıyor. Doğa harikası bir bölgede göl manzarasına karşı ve ormanlarla çevrili konumda yer alan proje hem kendine has bir kişisellikle tasarlanıyor, hem de sosyal donatıları sayesinde şehir hayatını yanı başınıza getiriyor. Ayrıca proje deprem yönetmeliğine uygun altyapısı ve teknik donatılarıyla da güvenli ve konforlu bir yaşamın kapısını aralıyor. Doğa harikası bir bölge olan Sapanca göl atmosferi, ormanlarla çevrili yeşil tabiatı ve iklimiyle dünya çapında eşsiz güzelliğe sahip bir bölge olarak öne çıkıyor. Bu nedenle Amad Gayrimenkul Türkiye’deki ilk yatırımında Sapanca bölgesini tercih ediyor.

 

Yorumlar kapalı.