Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN Şehrin içinde müstakil hayat arayanlara; Essenora

Şehrin içinde müstakil hayat arayanlara; Essenora

Gaziosmanpaşa’da değişimin öncüsü olma hedefiyle inşa edilen Essenora, şehrin merkezinde müstakil hayat arzulayan tüm yatırımcıların gözdesi olmaya geliyor.  Atik & Akın, Enga ve Yimta İnşaat Ortaklığıyla İstanbul Gaziosmanpaşa’da hayata geçirilen Essenora, Türkiye’nin ruhsatı alınan ilk örnek kentsel dönüşüm projesi olarak öne çıkıyor. Gaziosmanpaşa’nın Küçükköy lokasyonunda inşa edilen Essenora 220 milyon TL yatırım değerine sahip. Projenin en dikkat çekici detayı ise bölgeye kattığı yeni vizyon ve şehrin merkezinde sunduğu müstakil yaşam standartları.

Her aileye uygun daireler

Merkezi konumu ile dikkat çeken Essenora, 21 bin metrekarelik bir alan üzerinde modern şehircilik anlayışıyla hayata geçiriliyor. 6 adet kule blok ve arazi fiziki koşullarını destekleyen 5 adet teraslı bloktan meydana gelen proje rezidans kalitesinde konutlarla tasarlanıyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler ve bahçeli teras villa alternatifleriyle toplam 758 konuttan oluşan Essenora Türkiye’nin sayılı projeleri arasında yer alıyor. Projede 1+1 daireler 72 ve 75 metrekare, 2+1 daireler 90 ile 118 metrekare arasında, 3+1 daireler 135 ile 155 metrekare arasında, 4+1 daireler 200 ve 207 metrekare, çatı katları 122 ile 188 metrekare arasında, bahçeli teras evler ise 220 ile 349 metrekare arasında değişen boyutlarda dizayn ediliyor.

Şehir parkına komşu

60 bin metrekarelik dev şehir parkının hemen yanı başında yükselen Essenora yatırımcılara şehrin içinde müstakil bir yaşam ayrıcalığı sunuyor. Projenin içerisinde konutların yanı sıra 12 adet ticari ünite de yer alıyor. İsteyenler bu ticari alanları işletme hakkına isteyenler ise bu alanlarda alışveriş yaparak günlük ihtiyaçlarını karşılama lüksüne sahip oluyorlar. Essenora’nın içerisinde sosyal yaşamda ihtiyaç duyulan her şeyi sakinlerin yanı başına getiren geniş bir sosyal donatı alanı bulunuyor. Buna göre proje içerisinde market, mini spor salonları, çocuk oyun alanları, fitness center, sauna, Türk hamamı, buhar odası,  açık ve kapalı iki yüzme havuzu, cafe ve restaurantlar ve kapalı otopark hizmeti barındırıyor.

Essenora 2 bin 800 metrekare kapalı alana sahip fitness merkeziyle de sağlığına önem veren yatırımcılar ve sakinler tarafından büyük ilgi görüyor. Projenin diğer çarpıcı özelliği ise sakinlerine sunduğu imkanlarla 800 kişiye de iş istihdamı sağlaması. Essenora, pastaneleri, mağazaları, Paris esintili kafeleri, süper market ve eczaneleri ile sakinlerine eksiksiz bir yaşam yaratıyor.

Tüm sosyal imkanların yanı sıra Essenora çocuklara unutulmaz anlar yaşatmak için tüm detayları düşünüyor. Özel tasarlanan oyun parkları, sitenin özel kreşi, basketbol ve mini futbol sahaları ile çocuklar doya doya eğlenmenin keyfine varıyor.

Uygun maliyetli proje

3 bin 500 TL’den başlayan metrekare birim fiyatı ile İstanbul’un en uygun maliyetli projesi olan Essenora’da konut fiyatları 397 bin TL’den başlıyor. Peşinatsız, kredisiz, faizsiz, kefilsiz ödeme olanakları ile proje şehrin merkezinde, şehir parkının yanı başında eşsiz bir hayatın kapılarını açıyor.

Essenora lokasyon avantajıyla hayatın tam merkezinde bir yaşam fırsatı sunuyor. Projeden Haliç’in eşsiz manzarasına 5 dakikada, Boğaz Köprüsü’ne 10 dakikada, Taksim’e, Atatürk Havalimanı’na ve Ortaköy’e 15 dakikada ulaşım sağlanabiliyor.

Yılın son fırsatı

Gaziosmanpaşa’nın ilk kentsel dönüşüm projesi Essenora’dan konut alacaklara yılın son fırsatı! Emlak pazarındaki hareketlilikte başı çeken Essenora İnşaat, yüzde 5 peşin, hemen tapu, hemen taşın özellikleri ve cazip ödeme koşullarıyla 758 konutluk projenin son 70 dairesini cazip ödeme koşullarıyla satışa sunuyor. Gaziosmanpaşa’nın yenilenen yüzüne örnek olacak Essenora, özellikle şehrin içinde müstakil hayat isteyenlerden büyük ilgi görüyor.

Yorumlar kapalı.