Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Harmony Towers İle Bugün Alın, Bugün Yaşayın

Harmony Towers İle Bugün Alın, Bugün Yaşayın

Eroğlu Gayrimenkul güvencesiyle Bursa’da hayat bulan Harmony Towers, ferahlığı ve kalitesiyle bölgenin enerji akışını değiştirmeye geliyor. Eroğlu Gayrimenkul’un Bursa’nın hızla gelişen bölgelerinden Nilüfer mevkiinde inşa ettiği Harmony Towers, ferah ve her açıdan uyumlu yaşam alanları sunuyor. Harmony Towers, 6 katlı Teras Evleri ve 23 ve 28 katlı kuleleri ile Bursa’ya yeni bir bakış getiriyor. Harmony Towers projesinde kulelerin geniş ve ferah yapısı öne çıkıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konutların yer aldığı proje, yatırımcıların her türlü ihtiyacına cevap verecek şekilde tasarlanıyor.

Her dairede bulunan terasları, kulelerden izlenebilen Uludağ manzarası, yaklaşık 5 bin 500 metrekare büyüklüğündeki özel peyzaj alanı ve yanı başındaki 250 mağazalık alışveriş merkezi ile proje lüks ve rahat bir yaşam hayal edenlere adeta beş yıldızlı bir otel hizmeti sunuyor. Çevreye duyarlılığıyla dikkat çeken projede, enerji tüketimini en aza indirmeye yönelik malzeme ve sistem çözümlerine gidilerek bölgeye uygun, su tüketimi fazla olmayan bitki ve yer örtücüler tercih ediliyor ve otomatik sulama ve damlama sistemleri kuruluyor.

Sosyal yaşamın kalbi

Çocuklarıyla birlikte kaliteli ve keyifli bir yaşam sürmek isteyen ailelere, doğanın içinde güvenli ve eğlenceli bir hayat sunan Harmony Towers, aktivite ve spordan daha fazlasını vaat ediyor. Sosyal tesislerinden sakinlerin tamamının ücretsiz faydalanabileceği, bir adet açık yüzme havuzu ile çocuk havuzunun bulunduğu projede, fitness salonu, çok amaçlı spor sahası, çocuk kulübü ve çocuk oyun alanları da yer alıyor. Bunun yanı sıra Bursa’daki tek özel çarşıya sahip AVC’si (Alışveriş Caddesi) ile proje, sosyal hayatın ve alışverişin bir arada buluşacağı özel bir yapı niteliği de taşıyor. Proje, sakinlerinin tüm günlük ihtiyaçlarını karşılamasının yanı sıra içinde barındırdığı cadde mağazalarıyla da Bursa’nın değerine değer katıyor.

Harmony Towers hemen teslim ayrıcalığı sunuyor

Eroğlu Gayrımenkul, Bursa’nın gözde projesi Harmony Towers ile yatırımcılara 15 Aralık tarihine kadar geçerli olacak, 1.900.- TL taksitli, peşinatsız ödeme planı ile yeni bir ev sahibi olma imkanı sunuyor. Harmony Towers projesi, hemen teslim ayrıcalığı da sağlıyor. Konut alıcılarına büyük avantaj sağlayan kampanya, hayallerini ertelemek istemeyenlerin ilk tercihi oluyor.

Yorumlar kapalı.