Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN Erka Konsept, bulunduğu bölgeye yepyeni bir soluk getirecek

Erka Konsept, bulunduğu bölgeye yepyeni bir soluk getirecek

73 prestijli aile

İstanbul’un merkezi ilçelerinden biri olan Kağıthane’de Erka Grup tarafından hayata geçirilen Erka Konsept, geniş ve ferah balkonlu daireler seçenekleriyle yatırımcısının dikkatini çekiyor. 73 konut ve sosyal yaşam alanları ile yükselen proje, 8 bin 360 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Erka Konsept’te alanları 78, 81, 90 metrekare olan 2+1 daireler ve 110 ila 123 metrekarelik 3+1 daireler yer alıyor. Bir kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilen yapı, konut sahiplerine prestijli bir yaşam sunuyor.

Erka Konsept projesinde yüzde 50 peşinat, yüzde 40’lik konut bedeli 18 ay vade yapılıyor. Yüzde 10’luk kısım ise teslimde ödeniyor. Ayrıca peşin ödemelerde iskonto uygulanıyor. Projede fiyatlar 444 bin TL ile 953 bin TL arasında değişkenlik gösteriyor. Erka Konsept’in teslim tarihi Nisan 2018 olarak planlanıyor.

Alışveriş merkezlerine ve ulaşım akslarına yakın proje

Erka Konsept’in sosyal donatıları arasında fitness, sauna, açık-kapalı çocuk oyun parkı, toplantı salonu, kapalı otopark, teras cafe, bahçe pergoleleri gibi sosyal aktivite alanları da yer alıyor.

Proje; lokasyon olarak alışveriş merkezleri, eğitim kurumları ve hastanelere olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. Erka Konsept, İstanbul’un iş merkezi Büyükdere Caddesi’ne yürüme mesafesinde yer alıyor. Köprü bağlantılara olan yakınlığıyla dikkat çeken projeye ulaşım oldukça kolay.

Projenin çevresinde Sapphire İstanbul, Metro City, Kanyon AVM, Özdilek Park, İstinye Park, İstanbul Teknik Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, Kağıthane Devlet Hastanesi, Levent Hastanesi, Liv Hospital, Acıbadem Hastanesi yer alıyor.

Yorumlar kapalı.