Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Butik Elysium Premier Bodrum yeryüzünde cenneti yaşatıyor

Elysium Premier Bodrum yeryüzünde cenneti yaşatıyor

İstanbul’un cazibe merkezi konumlarında geliştirdiği ‘Elysium’ markalı butik projelerle ön plana çıkan Ofton, Bodrum merkeze 1 kilometre mesafede hayata geçirdiği 8 özel villadan oluşan Elysium Premier Bodrum projesi ile cennetten bir köşede huzur ve dinginlik dolu bir hayata davet ediyor.

Elysium Premier Bodrum projesi her biri yaklaşık 1000 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen sınırlı sayıda villalardan oluşuyor. Alanları 813 metrekare olan 6+1’lerden oluşan villalar, 4 mevsim konfor yaşatıyor. Lüksün ve konforun ön planda olduğu Elysium Premier Bodrum’daki üç katlı villaların dekorasyonları villa sahiplerinin tercihlerine göre tasarlanabiliyor.

Kos Adasına karşı huzurlu bir gelecek
Bodrum’un eşsiz manzarasına tümüyle hakim olan Elysium Premier Bodrum, sakinlerine Bodrum Kalesi ve Kos Adası manzarasıyla keyifli bir yaşamın kapılarını açıyor. Hamamdan fitness salonuna, sinema salonundan özel yüzme havuzuna kadar birçok sosyal alana sahip olan projede çocuk oyun alanları, kapalı otopark, sauna ve Türk hamamı da bulunuyor. Elysium Premier Bodrum’un her villasında akıllı ev altyapısı, çamaşır odası, ebeveyn banyosu, ebeveyn giyinme odası, özel yüzme havuzu ve veranda gibi özelliklerin de bir arada sunulması ailelerin bir çok ihtiyacını karşılayan detaylarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

2017’de yaşam başlıyor
Bodrum Özel Hastanesi ve Devlet Hastanesi’ne 500 metre, Yat Limanı’na 1.4 kilometre, Havaalanına ise 30 kilometre uzaklıkta inşa edilen proje; alışveriş merkezleri ve süpermarketlere yürüme mesafesinde yer alıyor. Mayıs 2017’de teslim edilmesi planlanan Elysium Premier Bodrum’da fiyatlar 2 milyon 655 bin Euro’dan başlıyor.

 

Yorumlar kapalı.