Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Butik Elysium Miramar, Bodrum’da hayat buluyor

Elysium Miramar, Bodrum’da hayat buluyor

Elysium Miramar Bodrum, sahiplerine sunduğu deniz, doğa manzarası ve Bodrum Kalesi ile modern yaşama yön veriyor. Ofton İnşaat tarafından 22 dönüm arazi üzerine inşa edilen proje, az katlı 23 blokta 46 adet 3+1 dubleks ikiz villa ile 4 adet 4+1 penthouse konuttan meydana geliyor. Elysium Miramar Bodrum akıllı ev teknolojisi ile donatılıyor ve bu sistem sayesinde klimalar uzaktan çalıştırılabiliyor, perdeler açıp kapatılabiliyor, aydınlatma üniteleri kontrol edebiliyor, hırsızlık, yangın ve su baskını gibi acil durumlarda site genel güvenlik birimiyle eş zamanlı haberdar olunabiliyor, evlerin giriş kapıları parmak izi okuyucularla açılıyor. Elysium Miramar Bodrum’da fiyatlar ise 530 bin Euro ila 1 milyon 150 bin Euro arasında değişiyor.
Projede, çam ve zeytin ağaçlarının arasında yürüyüş yapılabilen doğal patika alanları sayesinde doğal bir yaşam sürülüyor.Yapıda her dubleks villanın önünde müstakil havuz ve bahçesi yer alıyor. Ev sahiplerinin kendilerini ayrıcalıklı ve özel hissetmelerini sağlayacak her türlü detayın düşünüldüğü Elysium Miramar Bodrum ‘da her penthouse dairenin çatı terasında yüzme havuzu ve kitchenette, giriş kapısı önünde ise bahçeleri bulunuyor.

Bodrum Kalesi’ni izleten konfor


Proje bulunduğu konum itibariyle ev sahiplerine dört mevsim boyunca dingin ve hareketli bir yaşamın kapılarını aralıyor. Havaalanına 30, Bodrum merkeze 1, yat limanı ve sahile 1.4, Marina’ya 1.8 km mesafede olan Elysium Miramar Bodrum; alışveriş merkezleri, marketler ve hastanelere ise yürüme mesafesinde yer alıyor. Bodrum merkeze olan 1 km yakınlık sayesinde canlı ve hareketli bir yaşam vaad ediliyor.

Yorumlar kapalı.