Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Business Doruk GYO Allure Tower ile yaşam kalitenizi zirveye taşıyor

Doruk GYO Allure Tower ile yaşam kalitenizi zirveye taşıyor

alluretower--
Kelime anlamı “cazibeli ve çekici” olan Allure Tower, her detayı sizin için düşünüyor.

Doruk GYO tarafından Avcılar’da hayata geçirilen Allure Tower’da 29 katlı, 400 adet rezidans daire ve home office olarak dizayn ediliyor. 30 katlı tek blok halinde inşa edilen projede; 1+1 daireler 71-80 metrekare, 2+1 daireler 81-137 metrekare olarak tasarlanıyor.

Allure Tower’ın fiyatları 270 bin TL ile 575 bin TL arasında değişiyor. Peşin ve banka kredili alımlarda yüzde 10 oranında indirim yapılan Projede firma bünyesinde farksız ödeme seçenekleri sunuluyor. Kira gelirinin ise bin 500 TL’den başlaması bekleniyor.

Proje dahilinde; kafeterya, yüzme havuzu, hamam, sauna, fitness salonu, çocuk oyun alanları, tenis kortu, basketbol sahası, 7/24 güvenlik, rezidans hizmetleri, 2 katlı kapalı otopark ve toplantı salonları yer alıyor.

Doruk Gyo tarafından hayata geçirilen yapı; havaalanına, fuar merkezine yakınlığı ile dikkat çekiyor. Proje, deniz otobüsüne 3 kilometre mesafede yer alıyor. Ana ulaşım aksları üzerinde konumlanan proje, ticari birimlerde E5 cephesi sayesinde yüksek marka görünürlüğüne sahip oluyor.

Allure Tower; üniversitelere yakın konumuyla metrobüse kolay ulaşım sağlıyor. Projenin, Marmara Deniz’ine ve Küçükçekmece Gölü’ne manzarası bulunuyor.

allure-tower

Yorumlar kapalı.