Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Edra Evleri dünyada cenneti vadediyor

Edra Evleri dünyada cenneti vadediyor

İzmir’in inşaat sektöründe öne çıkan firmalarından Doğusan İnşaat tarafından hayata geçirilen Edra Evleri ayrıcalıklı özellikleriyle konforlu bir yaşamın kapılarını açıyor.

edra-evleri1

Çeşme’nin Ilıca bölgesinde 3 bin 500 metrekarelik bir alan üzerinde konumlanan Edra Evleri 8 özel villadan meydana geliyor. Projede villalar 350 metrekarelik 5+1 daire alternatifiyle tasarlanıyor. Villalar 365 gün yaşama uygun dizayn edilirken, villalar aynı zamanda sezonluk kiralamalar için de ideal bir seçenek oluşturuyor. Projenin içerisinde sakinlerin her mevsim yararlanabileceği hobi ve spor alanları da yer alıyor.

edra-evleri2

Dış cephesi ağaç kaplama ve doğal taştan oluşan tek kat görünümlü Edra Evleri sakinlerine kişiye özel konfor vadediyor. Her villanın içerisinde kendine ait havuzu ve garajı bulunuyor. Jakuzi keyfinin yaşanabileceği bahçeler, ışık sütunlarıyla birbirinden ayrılıyor. Ferah ve ince detaylara sahip proje, ahşap dokusunun sıcaklığı ile kaliteli ve şık bir çizginin kombinasyonuyla diğer projelerden farklı bir görünüm oluşturuyor. Dışarıdan tek katlı görünen evler, kullanışlı ve çok amaçlı değerlendirilmiş bodrum katıyla zarif bir mimari tasarım yansıtıyor.

Akıllı ev sistemiyle donatılan ve merkezi sistemle yerden ısıtmalı olarak tasarlanan Edra Evleri’nde, doğalgazdan daha uygun ve verimli bir çözümle kış günlerinde de baharı yaşamak mümkün. Dış cephesinde uygulanan yedi renkli aydınlatma sistemi, evlerin içerisinde gökkuşağı keyfi yaşatıyor.

Hemen teslim ayrıcalığı sunan Edra Evleri’nde villaların fiyatları 1 milyon TL.’den başlıyor. Edra Çeşme’den ev sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor.

Yorumlar kapalı.