Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Bursa Dikencik Meteor projesi beğeni kazandı

Bursa Dikencik Meteor projesi beğeni kazandı

Özellikle hayata geçirdikleri gayrimenkul projelerindeki kampanyalarla dikkatleri üzerine çeken Meteor İnşaat, Bursa’ya kazandırdığı Dikencik Meteor projesinin örnek dairelerini yatırımcıyla buluşturdu.

Bankasız, kefilsiz, sıfır faiz uygulamalarıyla çok sayıda kişiyi ev sahibi yapan ve son dönemde adından sıkça söz ettiren Meteor inşaat, Dikencik Meteor projesinim örnek dairelerini görücüye çıkardı. “Ev sahibi olmanın tam zamanı” diyen Meteor İnşaat Satış Müdürü Alpay Altay, “Balat’ın en beğenilen iki projesi olan Meteor Balart ve Dikencik Meteor’dan ev sahibi olmak isteyenler bu kampanyalardan yararlanabilecekler.” diye konuştu.

meteor-dikencik

Balat’ta 21 bin metrekarelik geniş bir alan üzerinde inşa edilen Dikencik Meteor projesi 11 blokta 198 daireden meydana geliyor. Büyük ilgi gören Dikencik Meteor’da farklı tip ve büyüklükte 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks daireler bulunuyor. Ayrıca projede konutların yanı sıra site sakinlerine evlerinin hemen yanında alışveriş keyfi ve dolayısıyla konfor sunan dükkanlar da bulunuyor.

Yorumlar kapalı.