Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma 437 bin TL’ye Dia Mare Mimaroba’da tatil gibi yaşam

437 bin TL’ye Dia Mare Mimaroba’da tatil gibi yaşam

Ahmet Kul İnşaat ve Şarkent Yapı tarafından İstanbul Büyükçekmece Mimaroba Mahallesi’nde hayata geçirilen Dia Mare Mimaroba projesi ev sahibi olmak isteyenlere keyifli ve huzur dolu bir yaşamın kapılarını açıyor.

3 blok üzerinde toplam 118 adet konut ve 17 adet dükkanın yer aldığı proje 11 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Çamoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan projenin içerisinde 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks daire alternatifleri bulunuyor. Dia Mare Mimaroba projesinin daire büyüklükleri 100 ile 300 metrekare arasında değişiyor. Projede 2+1 daire fiyatları 437 bin TL ile 860 bin TL, 3+1 daire fiyatları 665 bin TL ile 1 milyon 557 bin TL arasında 4+1 daire fiyatları ise 1 milyon 400 bin TL ile 1 milyon 790 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

diamare-ic

Tamamı deniz manzaralı daireler

Dia Mare Mimaroba projesinin sosyal donatıları arasında açık-kapalı otopark, basketbol sahası, süs havuzu ve çocuk oyun alanları gibi alternatifler yer alıyor. Öte yandan blokların birbirinin manzarasını kesmeyecek şekilde tasarlanması nedeniyle projede dairelerin tamamına yakını deniz manzarasına sahip oluşu sakinlerine dört mevsim tatildeymiş gibi bir yaşam imkanı sunuyor.

Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde, denize hakim bir konumda hayata geçirilen proje D-100 Karayolu’na, Mimarsinan Budo iskelesine ve Tüyap metrobüs istasyonuna yakın bir konumda yükseliyor. Dia Mare Mimaroba projesi peşin ödemelerde yüzde 10 indirim, 24 aya kadar da vade farksız taksit kolaylığı sağlıyor. Projede hayatın 2018 yılının Ağustos ayında başlaması planlanıyor.

Yorumlar kapalı.