Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Reform Life ile Geleceğe Dair Yeni Bir Hayat

Reform Life ile Geleceğe Dair Yeni Bir Hayat

İstanbul’un hızla gelişen bölgesi Avcılar’da hayata geçirilen Reform Life, hayallerinden vazgeçmek istemeyenlere lansman öncesi sunduğu avantajlı kampanyasıyla geleceğe dair yeni bir hayat vaat ediyor. Delta Arazi Geliştirme İnşaat tarafından İstanbul’un eğitim, sağlık ve iş hayatı bakımından en dinamik ilçelerinden Avcılar’da hayata geçirilen Reform Life, üniversite mahallesinin merkezinde yer alan konumuyla hem üniversite öğrencilerinin, hem de ailelerin öncelikli tercihi. 7 bin 800 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen projede, incelikli detaylara sahip toplam 124 konut ve 1’i süpermarket olmak üzere 15 ticari ünite yer alıyor. Lüks daireleri ve mimari özellikleriyle dikkat çeken Reform Life’ın içerisinde 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks olarak geliştirilen 3+2 ve 4+2 konut tipleri bulunuyor. Reform Life’da konutların içerisinde mutfaktan banyoya, salondan yatak odalarına kadar her detayda dünya markalarının konforu hissediliyor. Konutlarda tercih edilen ankastre ürünler, seramikler, parkeler, armatür, batarya ve vitrifiyeler yüksek standartlarıyla sakinlerini kalitenin doruklarına ulaştırmayı hedefliyor.

Göl manzaralı daireler

Aile öncelikli yaşam için her detayın özenle düşünülerek tasarlandığı Reform Life; zengin peyzajı ve sosyal donatılarıyla sakinlerine modern bir yaşam yaratıyor.  Her yaştan insana hitap edebilen geniş bir peyzaj alanına sahip projede, kapalı yüzme havuzu, spor salonu, sauna, buhar odası ve Türk hamamı bulunuyor. Reform Life projesi, sosyal donatılara ek olarak sakinlerine, dördüncü kat ve üstündeki dairelerde geçerli olmak üzere göl manzarası ayrıcalığı da sunuyor. Proje, geniş sosyal tesisiyle sakinlerine günlerini dört mevsim sporla iç içe geçirirken, ayrıca sosyal yaşamın enerjik ve dinamik bir parçası olma fırsatı da sağlıyor.

Lansman öncesi fırsatları

Konumu ve ayrıcalıklarıyla yatırımcısından yoğun ilgi gören Reform Life projesinde kefilsiz ve banka kredisiz ev sahibi olmak isteyen konut alıcılarına yönelik olarak lansman öncesi bir kampanya başlatıldı. Buna göre; yüzde 30 peşinatla ve şirket bünyesinde 30 ay vade farksız ödeme kolaylığıyla projeden ev sahibi olabilmek mümkün. İstanbul’un değerlenen bölgesi Avcılar’da konumlanan projede 1+1 daireler 350 bin TL’den başlıyor. Projedeki 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri üniversite öğrencilerine konforlu yaşam imkânı sunarken, yatırım açısından da önemli bir fırsatın kapılarını açıyor.

Şehre erişim çok kolay

Avcılar’ın Firüzköy semtinde, E5 Karayolu’na 2 dakika mesafede yükselen Reform Life, Metrobüse ve yakın zamanda yapımı planlanan (Sefaköy- Beylikdüzü Metrosu) Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu’na yürüme mesafesinde bulunuyor.  Toplu ulaşım araçlarına, Avcılar Deniz Otobüsü İskelesi’ne ve bağlantı yoluyla TEM Otoyolu’na yakın bir mesafede konumlanan Reform Life’de teslimler 2019 yılının Haziran ayında yapılacak.

Yorumlar kapalı.