Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN Ataköy Park Residences 99 arzularınızı harekete geçiriyor

Ataköy Park Residences 99 arzularınızı harekete geçiriyor

 

Her biri panaromik deniz  ve marina manzaralı daireler

Dati Holding tarafından hayata geçirilen, Ataköy’de denize sıfır konumda yükselen Ataköy Park Residence 99 projesi yatırımcıları cezbediyor. 2 milyar dolar yatırımla hayat bulan yapı 99 adet süper lüks üniteden meydana geliyor. Her biri panoramik deniz ve marina manzaralı 69 farklı tipte üniteyi bünyesinde barındıran Ataköy Marina Park Residence 99’da  1+1’den 4+1’e kadar birbirinden farklı metrekarelere sahip konutlar yer alıyor.

İstanbul’un ilk alışveriş merkezi olan Galleria AVM, yerini lüks bir rezidans projesine bırakıyor. DATİ Holding’in 2 milyar dolar yatırımla hayata geçirdiği İstanbul Turizm Merkezi’nde yer alan Ataköy Marina Park Residence 99 için ön talep dönemi başladı.

Ayrıcalıklarla dolu yaşam

 

Proje, tarihi İstanbul yarımadasına, iki kıtayı denizin altından birbirine bağlayan Avrasya tüneline ve Atatürk Havalimanı’na yakınlığı, projenin içinde yer alan deniz otobüsleri iskelesi ve metro istasyonu ile tüm ulaşım ağlarının omurgasında yer alıyor.

İstanbul Turizm Merkezi’nin en seçkin rezidansından konut satın alan ve teknesi olanlar, Türkiye’nin en büyük Mega Yat Limanı’nın sunduğu imkanlardan da ayrıcalıklı yararlanma fırsatını elde ediyor. Tekne sahibi Rezidans sakinleri, keyifli bir Boğaz veya Adalar turunun ardından Mega Yat Limanı’na teknelerini kolaylıkla bırakıp, evlerine rahatlıkla ulaşabiliyor.

 

 

Yorumlar kapalı.