Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda lansman fiyatlarıyla satışlar devam ediyor

ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda lansman fiyatlarıyla satışlar devam ediyor

Lansman fiyatlarıyla satışta

Ceylan İnşaat’ın Kadıköy Göztepe’de hayata geçirdiği ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları lansman fiyatlarıyla satışa devam ediyor. Bugüne kadar gerçekleştirdiği projelerle gayrimenkul sektörüne ivme kazandıran Ceylan İnşaat, Göztepe’de yeni bir projeye imza attı. Lansman fiyatlarıyla satışa sunulan ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları merkezi konum avantajıyla da yatırımcılar tarafından büyük ilgi görüyor.

Her aile tipine uygun daire seçenekleri

ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları yaklaşık 5 bin 800 metrekare arsa üzerinde 25 katlı tek blok halinde inşa ediliyor. Projenin içerisinde toplam 192 rezidans daire, 9 ofis ve 6 ticari mağaza yer alıyor. Proje 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle, çekirdek ailelerden kalabalık ailelere kadar her kesime hitap edecek şekilde tasarlanıyor. Projede dairelerin büyüklükleri 91 ile 204 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor.

 90 ay 0 faiz’le yeni bir yaşam

2019 yılının başında teslim edilmesi planlanan ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda; 1+1’ler 568 bin TL, 2+1’ler 699 bin TL, 3+1’ler 890 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Kişiye özel ödeme planı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve kullanıcılarına ödeme kolaylığı sağlayan proje yatırımcılara banka kredisiz 90 ay 0 faiz imkanı da sağlıyor. Ceylan İnşaat projeye dahil olmak isteyen müşterilerine, daire ve ticari alanlar için yüzde 45 kar avantajı sağlıyor.

360 derece eşsiz manzara

Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları 360 derece eşsiz bir manzara sunan seyir terası ve seyir terasında bulunan kış bahçesi ve barbekü alanıyla sakinlerine 365 gün huzurlu bir yaşam imkanı sunuyor. Sosyal ayrıcalıkların gündelik hayatın bir parçası olduğu ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları, sakinlerine sosyal yaşamda eğlenceli ve keyifli zamanlar geçirmelerine yardımcı olacak özel alanlar yaratıyor.

Proje içerisinde barındırdığı; açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, mini sinema salonu, fitness center, SPA, sauna, buhar odası, şok havuzu, Türk hamamı ve kapalı otoparka sahip geniş sosyal donatı alanlarıyla sakinlerinin ihtiyaç duyduğu her şeyi bir araya getiriyor. Özel güvenlik tarafından 7/24 korunan ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları, ayrıca site içerisinde yer alan hareket sensörlü kameralar ve görüntülü konuşma sistemleriyle sakinlerine tehlikeden uzak bir yaşam vadediyor.

 

Doğru lokasyon, doğru projeyle buluşuyor

Butik bir yaşam projesi olarak tasarlanan ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları merkezi konumuyla kentsel dönüşüm bölgesi olan Fikirtepe’nin değerine değer katıyor. Proje Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı’na 500 metre, Kalamış Marina ve Moda’ya 750 metre mesafede yükseliyor. Şehrin cazibe merkezlerine komşu olacak olan ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutlarını tercih edenler, yeni yaşam alanlarından; metro, Marmaray, Avrasya Tüneli, metrobüs ve deniz yolu gibi ulaşım akslarına dakikalar içinde ulaşalabiliyor.

Yorumlar kapalı.