Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Business Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda satışlar başlıyor

Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda satışlar başlıyor

Ceylan İnşaat tarafından yapılan Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları, Fikirtepe’de kentsel dönüşüm kapsamında inşa ediliyor. Proje; 24 katlı tek blokta 192 konut, 6 ticari alan ve 9 ofisten meydana geliyor. Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları’nde konutların yanı sıra 9 ofis ve 6 ticari ünite yer alıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin bulunduğu projede, yaşam alanları brüt 60, net 45 metrekareden başlıyor. En büyük daire ise 204 metrekare olarak tasarlanıyor.

muhtesemyil
Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları; çekirdek aileler kadar kalabalık ailelere de hitap ediyor.

Projede; 360 derece manzara sunan seyir terası, bu seyir terasında yer alan kış bahçesi ve barbekü alanı da bulunuyor. Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları’nın sosyal donatı alanları içerisinde; kapalı ve açık yüzme havuzları, çocuk yüzme havuzu, mini sinema salonu, fitness center, SPA gibi pek çok imkan bulunuyor. Çocukların ihtiyaçlarıyla da ilgilenen projeye çok amaçlı spor sahasının yanı sıra; çocuk oyun parkı, yürüyüş parkuru, kamelya alanı ve meyve bahçesi de projede inşa ediliyor.

muhtesemyilkonutlari
5 bin 760 metrekarelik alan üzerinde toplam 36 kattan oluşan proje, daha önce hiç yaşamadığınız bir İstanbul’u size sunuyor.

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları fiyatları en düşük 500 bin TL, en yüksek ise 1 milyon TL aralığında değişiyor. Projenin metrekare fiyatı ise 5 bin TL ile 7 bin TL arasında fiyatlandırılıyor. Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları’nın teslim tarihi Aralık 2017 olarak planlanıyor.

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları; Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı’na 500 metre, Kalamış Marina ve Moda’ya 750 metre mesafede bulunuyor.

muhtesem-yil-konutlari_
Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları’nda daireler 14. kattan sonra deniz manzarasına sahip.

 

Yorumlar kapalı.