Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Business Nivo Ataköy ile kaliteli gelecek zamanı!

Nivo Ataköy ile kaliteli gelecek zamanı!

nivo ataköy
Nivo Ataköy, Gold LEED Sertifikasına aday olacak.

Nivo Ataköy, Cathay Group tarafından İstanbul Bakırköy’e bağlı Ataköy bölgesinde 12 bin 689 metrekare arsa üzerinde hayata geçiriliyor. Yapı, 17 katlı iki bloktan oluşuyor. Blokların alt katlarında 3 kat ticari alan, üst katlarda ise 16 kat home/ofis rezidans katları bulunuyor. Projede 314 ünite konut ve 73 adet ticari ünite bulunuyor.

Nivo Ataköy’de 1+1 ve 2+1 tipindeki daireler bulunurken, dairelerin büyüklükleri 50 metrekare ile 80 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor. Nivo Ataköy’nin sosyal donatıları arasında; fitness, ortak havuz, bay/bayan ayrı kullanımlı hamam, spa ve soyunma odaları gibi alanlar yer alıyor. Projede 800 metrekare kapalı alan, sosyal imkanlar için ayrılıyor.

nivoataköy
Nivo Ataköy’de yerel ve adapte olmuş bitkilerle bio çeşitlilik sağlayan peyzaj tasarımıyla arazideki yeşil alan miktarının artırılması planlanıyor.

Konut ve ticari ünite fiyatları

Nivo Ataköy fiyatları konutlarda 405 bin TL’den başlıyor. Ticari ünitelerin fiyatı ise 547 bin ile 9 milyon 700 bin TL arasında değişiyor. Projede konut ve ticari ünite alıcılarına esnek ödeme planı ve seçenekleri sunuluyor. Cathay Group yöneticileri projenin tamamladığında yüzde 60’ın üzerinde pirim yapmasını ön görüyor. Projenin teslim tarihi Aralık 2018 olarak planlanıyor.

İstanbul’un “pırlanta bölgesi”

Nivo Ataköy lokasyon olarak; tramvay, metro ve metrobüs gibi toplu taşıma araçlarına ve havaalanına yakın olması ile dikkat çekiyor. Proje, Çobançeşme Otopazarı’nın üzerinde inşa ediliyor.

nivoataköyyy
Projede, bina arazisinde ve çatılarda açık renkli kaplama tipleri tercih edilerek, ısı adası etkisinin azaltılması hedefleniyor.

 

Yorumlar kapalı.