Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Business Worldwide Business Center ile iş hayatının standartları yükseliyor

Worldwide Business Center ile iş hayatının standartları yükseliyor

MYC İnşaat tarafından Anadolu Yakası’nın iş ve finans merkezi Ataşehir’de geliştirilen Worldwide Business Center, yüzde yüz konforlu çalışma ortamları sunma hedefiyle hayata geçiriliyor. İstanbul’un iş ve finans merkezi Ataşehir’de modern çalışma hayatının tüm ihtiyaçlarına cevap vermek için kurgulanan Worldwide Business Center, iş hayatında prestij ve konforun yeni adresi olmayı hedefliyor. Bir binadan fazlasını inşa etmek için yola çıkan MYC İnşaat, Worldwide Business Center’in öncü iklimlendirme teknolojisinden müstakil kat bahçelerine dek tüm detaylarıyla iş hayatına imzasını atarak tüm çözüm ortaklarına verimli, tarz sahibi ve sürdürülebilir bir çalışma ortamı sunuyor. A plus İş Merkezi Worldwide Business Center, çevreci yaklaşımı, estetik duruşu ve son teknoloji ile donatılmış sistemleri ile diğer iş merkezlerinden kolayca ayrışıyor.

İncelikle tasarlandı

Batı Ataşehir’de, 28 bin metrekarelik bir alan üzerinde toplam 19 kattan meydana gelen Worldwide Business Center, verimli, çevreci ve modern çizgileri ile ön plana çıkıyor. Projenin 16 bin 260,82 metrekarelik kısmı ofis, 6 bin 058 metrekarelik kısmı perakende alanı olarak tasarlanıyor. Ofis ve perakende alanlarıyla global markaların da yoğun ilgisini çeken iş merkezinde 350 metrekareden başlayan ofis seçeneklerinin yanı sıra 3 bin metrekarelik perakende alanları bulunuyor. Fark yaratan mimarisi ile dikkat çeken Worldwide Business Center, modern çalışma hayatının tüm ihtiyaçlarına aynı anda cevap verecek şekilde dizayn ediliyor. Buna göre projenin tasarım aşamasında; akıllı iklimlendirme, yangın algılama ve ihbar sistemleri, bilgi güvenlik sistemleri bulunan bina, fiberobtik altyapı, acil anons sistemi, enerji, aydınlatma ve bina otomasyon sistemleri gibi pek çok teknoloji kullanılıyor.

İş hayatının merkezi

Ataşehir lokasyonu, İstanbul’un modern iş yaşamının yeni cazibe noktalarından biri olarak ön plana çıkıyor. Anadolu Yakası’nın değerine değer katan İstanbul Finans Merkezi’nin de bu lokasyon üzerinde yer alması, çalışan kesimin ve yatırımcıların bölgeye olan ilgisini artırıyor. Batı Ataşehir’de, Finans Merkezi’ne komşu konumda yükselen Worldwide Business Center’dan toplu ulaşım hatlarına 1 dakika içinde ulaşım sağlanabiliyor. TEM Otoyolu’na 1 kilometre yakınlıkta inşa edilen proje; E-5’in hemen kenarında konumlanıyor.

Çevreye duyarlı proje

Worldwide Business Center, en küçük detayına kadar çevreye saygılı, standartları yüksek, giderleri düşük bir yaşam ve çalışma alanı olarak tasarlanıp hayata geçiriliyor. Yeşil bina konseptiyle tasarlanan Worldwide Business Center, USGBC tarafından çok az sayıda binaya verilen LEED (Enerji ve Çevre Dizaynında Liderlik) sertifikasını Gold düzeyinde almaya hak kazandı. İş merkezinin kalitesi, gayrimenkul sektörünün en prestijli ödülü olan Sign Of The City’de En İyi Tamamlanmış Ofis Projesi Kategorisi’nde de tescillendi. Worldwide Business Center’in tasarımında arazinin optimum kullanımı, güneş ışığından maksimum faydalanma ve yapımında geri dönüştürülebilir, iç mekan yaşam kalitesini arttırıcı malzemelerin kullanılması, su ve enerji tüketiminde optimizasyon sağlayan verimli mühendislik sistemlerinin hayata geçirilmesi gibi yüksek LEED kriterleri uygulandı.

Yorumlar kapalı.