Exclusive Homes EXCLUSIVE HOMES Bugün düşün, yarın taşın proje; Nefis Çankaya Evleri

Bugün düşün, yarın taşın proje; Nefis Çankaya Evleri

YP İnşaat tarafından Başkent’te hayata geçirilen Nefis Çankaya Evleri, şehrin yanı başında, doğanın bütün renkleri ve ahengiyle nitelikli bir yaşam alternatifi sunuyor. 25 yıllık deneyimi, kaliteden ödün vermeyen duruşu ve hep yenilikçi yaklaşımıyla YP İnşaat, sıra dışı yaklaşımlarıyla sektörde konut anlayışına yeni bir hareket getirmeye devam ediyor. Bugüne kadar yatırımcılarına hem kazandıran, hem de konforlu yaşam alanları sunan birçok proje hayata geçiren deneyimli marka, Ankara’da geliştirdiği yeni projesi Nefis Çankaya Evleri’yle şehrin içinde huzurlu yaşam alanları yaratıyor. “Doğanın içinde bir şehirli” sloganı ile hayat bulan Nefis Çankaya Evleri, İmrahor Vadisi’nin tüm renklerini kapsayan manzarası ve tertemiz havası ile ayrıcalıklı yaşamın bütün özelliklerini içinde barındırıyor.

Geniş daire seçenekleri

5 blok üzerinde toplam 209 konuttan meydana gelen ve hem yatay hem de dikey mimariye sahip olan Nefis Çankaya Evleri’nde, 18 farklı daire tipi bir arada bulunuyor. Mimari tasarımı Orçun Ersan imzası taşıyan Nefis Çankaya Evleri’nde isteyenler yatay, isteyenler dikey yaşam alanlarını tercih edebiliyor. Proje, çekirdek aileden geniş ailelere kadar herkese hitap edecek şekilde, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tipleriyle tasarlanıyor. 1+1 daireler 79 ile 100 metrekare arasında değişen dubleks seçeneğiyle, 2+1 daireler 112 ile 149 metrekare arasında değişen boyutlarda, 3+1 daireler 174 ile 192 metrekare arasında değişen boyutlarda, 4+1 daireler 190 metrekare ve 5+1 daireler ise 355 ve 386 metrekare boyutlarında dizayn ediliyor.

60 ay 0 vade fırsatı

Nefis Çankaya Evleri içerisinde zengin sosyal donatı alanları barındırıyor. Proje, sakinlerine 500 metrekare seyir terası ve vadi manzaralı kafenin yanı sıra, pilates ve yoga odaları, fitness merkezi; basketbol ve tenis sahası, sauna ve yüzme havuzu, güneşlenme terasları gibi ayrıcalıklı imkanlar sunuyor. Hemen tapu imkanı sunan projede banka kredisi kullanılmadan, şirkete 60 ay vade farksız ödeme olanağı bulunuyor. Farklı tiplerde daire seçenekleri ile herkesin kendine uygun bir yaşam alanı bulabileceği proje oturuma hazır daireleriyle sahiplerini bekliyor.

 

Yorumlar kapalı.