Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Akzirve’den Bahçeşehir’e caddeli hayat konseptli yeni proje: Strada

Akzirve’den Bahçeşehir’e caddeli hayat konseptli yeni proje: Strada

Gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getiren Akzirve Gayrimenkul&Yatırım, Bahçeşehir bölgesinde inşasına başlayacağı toplam 1.5 milyar TL değerindeki yeni projesi Strada ile bölgedeki yaşamı canlandırmayı planlıyor. İtalyancada cadde anlamına gelen, Akdeniz insanının hareketli ve keyif dolu yaşam alanlarını çağrıştırması düşüncesiyle “Strada” ismi verilen projede, konutlara ek olarak ticari alanlar da yer alıyor.

Bahçeşehir’de yükselecek olan proje, 105 dönüm arsa üzerinde 350 bin metrekarelik bir alanda konumlanıyor. Üç etaptan oluşan projenin 747 konutluk ilk etabının 2018 yılının Aralık ayında tamamlanması hedefleniyor. Projenin ikinci ve üçüncü etaplarının ise birer yıl arayla bitirilmesi planlanıyor. Lansman dönemine özel fiyatlar sunulan projede, 1+1’den 5+1’e kadar farklı daire seçenekleri bulunuyor.

akzirve-strada

Toplamda 2 bin 500 konutun yer alacağı projede, ayrıca 100’ün üzerinde bağımsız bölümden oluşan ticari alanlar bulunuyor. Proje için tasarlanan alışveriş caddesinde herkesin faydalanabileceği birbirinden kaliteli markalar, restoranlar, kafeler, marketler ve günlük hayatı kolaylaştıracak ticari alanlar yer alıyor.

Strada’da konut fiyatları KDV dahil 240 bin TL’den başlıyor. Proje yatırımcılara yüzde 1 peşinat ve peşin ödemede yüzde 10 indirim avantajı sağlarken, ayrıca şirket finansmanı kapsamında 40 aya varan vade seçeneği de sunuyor.

Proje 3. havalimanı bağlantı yolları ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne yakınlığı ile yatırım açısından büyük avantajlar sunuyor. Ayrıca, 2019 yılında hizmete girmesi planlanan Mahmutbey–Bahçeşehir metro hattıyla birlikte Bahçeşehir bölgesine raylı sistemle ulaşım da mümkün olacak.

 

 

Yorumlar kapalı.