Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Butik Pixell Prime ile butik proje anlayışı yeniden tasarlanıyor

Pixell Prime ile butik proje anlayışı yeniden tasarlanıyor

Vizyon sahibi proje

İstanbul Kağıthane bölgesine kazandırılan Pixell Prime projesi ile butik proje anlayışı adeta yeniden tasarlanıyor. Ünlü ressam Piet Mondrian’ın eserlerinden ilham alınarak tasarlanan Pixell Prime, Aycan&Feres İş Ortaklığı ile hayat buluyor. Ortaklık, Türkiye’nin ilk ve tek dikey orman projesi Greenox Urban Residence’tan sonra bölgede yükselen ikinci sıra dışı bir proje olmasıyla da ön plana çıkıyor.

Mimar Salih Çıkman imzası taşıyan yapı, butik bir proje olma özelliği taşıyor. Pixell Prime, bin metrekare arsa alanı üzerinde 8 katlı tek blok halinde yükseliyor. Projede 24 adet daire yer alıyor. Pixell Prime’da ölçüleri 56 ile 140 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1 dubleks ve 4+1 dubleks daireler bulunuyor.

Özgün mimarisi ile kent içi dikey yaşam tarzına farklılık ve konfor katan Pixell Prime projesine; dikey ve yatay çizgilerinde renkleri, matematiği ve estetiği dünya ile tanıştıran ünlü ressam Piet Mondrian eserleri ilham veriyor.

Pixell Prime projesinin sosyal donatıları arasında; oyun konsolu, bilardo ve pinpon masası olan çok amaçlı salon, fitness alanı ve her daire için kilitlenebilir depolama alanı mevcut. Dairelerde ise mutfakta ankastre ocak, fırın ve davlumbaz, klima alt yapısı, yüksek hızda internet bağlantısına olanak sağlayan data iletişim ağı tesisatı, kablolu TV ve uydu anten sistemi yer alıyor.


Her bütçeye uygun ödeme imkanı

Fiyatları 270 bin ile 636 bin TL arasında değişen projede, lansman dönemine özel mevcut fiyatlar üzerinden peşin ödemede yüzde 20’ye varan indirim imkanı sunuluyor. Pixell Prime’da uygulanan Bağımsız Ödeme Modeli ile banka kredili veya kredisiz her bütçeye göre ödeme alternatifleri yer alıyor.

Yapı; Metrocity, Kanyon ve Özdilek gibi alışveriş merkezlerinin bulunduğu Büyükdere Caddesine 8, Axis AVM’nin konumlandığı Cendere Yolu’na ise 5 dakika mesafede konumlanıyor.

 

Yorumlar kapalı.