Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Aryom Koru Evleri İzmir’de yükseliyor!

Aryom Koru Evleri İzmir’de yükseliyor!

İzmir’in prim kazanan bölgesi Gaziemir’de, etrafı çam korusu ile çevrili, benzersiz doğası, konumu, konforu ve modern mimarisi ile şehrin içinde konut yaşamının standartlarını yeniden yorumlayan Aryom Koru, üstün altyapısı ve yeşil mimarisi ile İzmir’i yepyeni bir yaşam konseptiyle tanıştırıyor.

aryom-koru-2
Avantajlı konumu prim vadediyor

Proje, konumuyla da sakinlerine avantaj sağlıyor. Havaalanı, Çevreyolu, Fuar, Ege Serbest Bölgesi ve Çeşme Otobanı’nın hemen yanı başında, çam korusu içinde yer alan Aryom Koru’da, proje sakinleri için yaşam konforunu üst seviyeye taşıyacak tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş.

Toplam 72 bin metrekare üzerinde konumlandırılmış 425 daireden oluşan Aryom Koru’nun mimarisi, günlük yaşamı gerçek doğa ile bütünleştiriyor. Projenin kat bahçeleri ve bitki havuzlu terasları, açık ve kapalı yüzme havuzları, güneşlenme terasları doğayı yaşam alanlarına taşıyor.

 

Hayatı kolaylaştırıyor

Proje dahilindeki fitness ve Spa merkezi, sauna, buhar ve masaj odaları, tenis kortu ve basketbol sahası, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, play station salonları, cafe & bar konsepti, yerden ısıtma ile akıllı ev otomasyon sistemi ve daha pek çok donatı, proje sakinleri için hayatı kolaylaştıracak.

Aryom Koru projesinde, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler; bahçe katlı ve teras bahçeli seçenekleri ile sunuluyor. Ayrıca otuz farklı tip ve metrekarede daireler birçok aileye hitap edecek fonksiyonel bir yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor. Hayatın en naturel halini İzmirlilerle buluşturan, Gaziemir’in en yeşil ve çok seçenekli projesi Aryom Koru’nun, 30 Haziran 2019 tarihinde teslimi planlanıyor.

Yorumlar kapalı.