Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Avrupa Konutları Yamanevler mutluluğun adresi olacak

Avrupa Konutları Yamanevler mutluluğun adresi olacak

Avrupa Konutları Yamanevler  ile bölgenin havası değişecek

Avrupa Konutları Yamanevler mutluluğun adresi olacak. İnşaat sektörünün öncü firmalarından Artaş İnşaat, Anadolu Yakası’na kazandırdığı Avrupa Konutları Yamanevler projesiyle bölgenin enerjisini değiştirmeyi hedefliyor. Avrupa Konutları markasının ayrıcalıklarını devam ettiren prestijli projede avantajlı fiyatlarla ön satış dönemi başladı.

Artaş İnşaat, 40yıllık sektör tecrübesini Avrupa Konutları markasıyla Ümraniye’ye taşıyarak görkemli bir projeye daha imza atıyor.Anadolu Yakası’nın gün geçtikçe değer kazanan bölgelerinden Ümraniye Yamanevler’de1.2 milyar TL’lik yatırım değeriyle inşa edilen Avrupa Konutları Yamanevler projesi 472 bin metrekare alan üzerinde 11 blokhalinde toplam 1.672 konut, 2 ofis bloğu ve 38 ticari üniteden meydana geliyor.

Ferah yaşam alanları

Yapı her aileye hitap edecek şekilde geniş ve ferah yaşam alanları sunuyor. Projede konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleriyle tasarlanıyor. Avrupa Konutları Yamanevler’de dairelerin büyüklükleri 75ile 248 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.Mimari dokunuşları SPDO Mimarlık – Sabri Paşayiğit tarafından yapılan projede inşa çalışmaları hızla devam ediyor.

1.672 konut, 2 ofis bloğu ve ticari meydanıyla; yaklaşık 5 bin kişiye ayrıcalıklı yaşam sunması planlanan proje büyüklüğü ve hayallere hayat veren sayısız güzelliğiyle bölgenin en özel projesi olmayı hedefliyor. Avrupa Konutları Yamanevler projesi Anadolu Yakasının ilk konut projesi olma özelliğiyle ön plana çıkıyor. Projede akıllı ve konforlu ofislere, meydanın canlı ve geleneksel mahalle dükkanları eşlik ediyor. Avrupa sokağıyla, restoranıyla ve keyif dolu kafeleriyle konfor ve lezzeti buluşturan Yamanevler’de yaşam herkes için prestije dönüşüyor.

Lansman öncesi avantajlı fiyatlar

Eylül ayında düzenlenecek Dubai lansmanı öncesinde 484 binTL’den başlayan fiyatlarla ön satışa sunulan Avrupa Konutları Yamanevler projesi yatırımcılar tarafından şimdiden büyük ilgi görüyor.Bunun yanı sıra bölgede yer alan sanayi alanının dönüşümüyle birlikte proje yatırımcılara yüzde 1’lik KDV avantajı da sağlıyor.

Hayatı kolaylaştıran sosyal alanlar

Sosyal donatı alanları bakımından oldukça zengin olan Avrupa Konutları Yamanevler projesinin sakinlerine sunduğu olanaklar arasında ise; yüzme havuzları, koşu parkuru, fitness merkezi, tenis kortları, basketbol sahaları, mini futbol sahası ve çok amaçlı saha yer alıyor. Bunun yanı sıra proje 9 bin metrekarelik yansıma havuzları ve geniş peyzaj alanlarıyla da sakinlerine keyif dolu kullanım alanları sağlıyor.

Ulaşım akslarının merkezinde

Avrupa Konutları Yamanevler; Ümraniye’nin en hareketli noktası Alemdağ Caddesi’nde, AVM’ler, hastaneler ve üniversite kampüsleriyle çevrili bir bölgede konumlanıyor. Eylül ayı sonunda hizmete açılacak olanYamanevler ve Çakmak Metro duraklarının ortasında yükselen Avrupa Konutları Yamanevler; TEM Otoyolu’na 1 kilometre, E – 5 Otoyolu’na 7 kilometre, Ataşehir Finans Merkezi’ne ise 5 kilometre mesafede bulunuyor.

Yorumlar kapalı.