Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Antwell Life Care Residence ile hem güvenli hem sağlıklı bir gelecek

Antwell Life Care Residence ile hem güvenli hem sağlıklı bir gelecek

Ant Yapı güvencesiyle Çamlıca’da hayata geçirilen Antwell Life Care Residence, sakinlerine sunduğu sağlık hizmetleriyle dünyanın birçok ülkesinde benzerleri bulunan bir konseptin Türkiye’deki ilk örneği olmayı planlıyor. Yurtiçinde ve yurtdışında geliştirdiği projelerle ön plana çıkan Ant Yapı, yeni konsept projesi Antwell Life Care Residence ile hayata değer katmaya üretmeye devam ediyor. Çeyrek asırlık deneyimiyle yurtiçinde ve yurtdışında 140 tamamlanmış proje ile 8 milyar dolar ve devam eden 30 farklı proje ile 2,4 milyar dolar değerindeki projelere imza atan Ant Yapı’nın yeni projesi Antwell Life Care Residence; zengin sosyal donatılar ve rezidans hizmetlerinin yanı sıra, Antwell sakinlerinin sağlık ihtiyaçlarına da yanıt veriyor. 

Akıllı bina otomasyonu

Çamlıca’nın eteklerinde, toplam 19 bin metrekarelik bir inşaat alanında hayata geçirilen Antwell; 3 bodrum kat, zemin, 8 konut katı ve çatı katı olmak üzere toplam 13 kattan; 157 rezidans birimi ve 13 ticari birimden meydana geliyor. Antwell; sakinlerinin hayatlarının her dönemine ve değişen ihtiyaçlarına uyum sağlayabilen bir altyapı, esneklik ve eşitlik ilkeleri ile dönüştürülebilir olarak tasarlanan akıllı bina otomasyonuyla tasarlanıyor. 1+0, 1+1 ve 2+1 rezidans seçenekleriyle dizayn edilen proje, sakinlerin tüm ihtiyaçlarına uygun şekilde; şık, modern ve kullanışlı mobilyalarla döşeniyor. Antwell’in rezidans birimleri, projenin bitiş tarihini takiben yeni sakinleri için yaşamaya uygun halde anahtar teslim ve 60 ay (5 yıl) kira garantili olarak sunuluyor.

7/24 güvendesiniz

Dünyanın birçok ülkesinde benzerleri bulunan bir konseptin Türkiye’deki ilk örneği olacak Antwell projesi, sunacağı sağlık hizmetleri için Acıbadem Sağlık Grubu’nun sağlık alanında mobil çözümler sunan Acıbadem Mobil Sağlık şirketiyle ortak çalışma gerçekleştiriyor. Buna göre; Antwell’de kişiye özel 7 / 24 sağlık hizmeti sunacak olan Acıbadem Mobil Sağlık ekibi düzenli doktor muayenesi, tetkik ve laboratuvar destek hizmetleri, hemşire ve hastabakıcı hizmetleri, fizyoterapi ve diyetisyen hizmetleri ile yatılı refakatçi desteği sağlanıyor. Ayrıca, Acıbadem Mobil Sağlık ekipleri tarafından Antwell sakinlerine ihtiyaç halinde ambulans hizmeti de veriliyor.

Her şeye sahipsiniz

Yapı, tüm beklentilere cevap veren bir yaşam alanı yaratma hedefiyle içerisinde oldukça zengin sosyal donatı alanları barındırıyor. 7/24 güvenlik hizmetinin sağlandığı projede, Antwell sakinlerinin diledikleri zaman faydalanabilecekleri ortak hobi alanları, sosyal alanlar ve eğitmen desteği alabilecekleri spor tesisleri bulunuyor. Antwell’in sağlık hizmetleri kapsamında verilen diyetisyen desteğinin yanı sıra, diyetisyen tarafından hazırlanan özel menüleri sunan bir restoran da yer alıyor. Ayrıca Antwell’in içerisinde özel etkinlik alanları, atölye ve alışveriş mekanları da mevcut. Benzer ilgi alanlarını paylaşanlar için gezi organizasyonları ve etkinlik planlamalarıyla beraber, Antwell sakinlerine rezervasyon destek hizmeti de sunuluyor.

Shuttle hizmeti

Çamlıca’da Emaar Square’in hemen yanında ve Çamlıca İş Merkezi’nin karşısında konumlandırılan Antwell; ihtiyaç duyulan sosyal yaşama erişilebilirliği sağlamak amacıyla çevre yollarının kesiştiği, farklı toplu taşıma seçeneklerinden faydalanılabilecek bir lokasyonda yükseliyor. Aynı zamanda sunulacak shuttle hizmeti ile Antwell sakinlerinin merkezi toplu taşıma araçlarına kolaylıkla ulaşabilmeleri planlanıyor.

 

Yorumlar kapalı.