Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Business Antplato ile dilediğiniz her şey evinizde!

Antplato ile dilediğiniz her şey evinizde!

ant-plato-Ant Yapı imzası taşıyan 25 kat ve toplam 35 bin metrekarelik inşaat alanından oluşan Antplato’da 180 bağımsız birim yer alıyor. Standart kat planındaki 80 metrekarelik küçük ofisler ile 172 metrekarelik büyük ofisleri dilerseniz birleştirerek tek katta 1032 metrekareye kadar büyütmek ve daha geniş alanlar elde etmek mümkün oluyor.

Antplato’da 80 metrekarelik ofisler için 1 adet, 172 metrekarelik ofisler için 2 adet, küçük mağaza birimleri için 4 adet, büyük mağaza birimleri içinse 6 adet araç kapasiteli özel otopark alanı olarak ayrılıyor. Ayrıca, hibrit ve elektrikli araç kullanan ofis sahipleri için araçlarını şarj edebilecekleri özel alanlar tasarlanıyor.

Antplato’da fiyatlar 438 bin TL ile 907 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Projede yüzde 25’i peşin, kalanı 2017 yılı sonuna kadar vade yapılıyor. Daha uzun vade seçenekleri için anlaşmalı bankalardan kredi kullanılabiliyor.

Tamamlanması planlanan Halkalı – Kirazlı metro hattı üzerinde bulunan Antplato, aynı zamanda Fatih – Mimar Sinan metro istasyonlarının da arasında olup, Mimar Sinan durağına 300 metre, Fatih durağına 200 metre, Marmaray aktarma merkezi olan Halkalı durağına da 3 kilometre mesafede konumlanıyor. Antplato lokasyon olarak Basın Ekspres Yolu üzerinde bulunuyor.

ant-plato
Günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak Antplato’dan sadece birkaç adım uzakta, eczane, banka, market, kuaför, terzi, lostra, kuru temizleme, pastane, çiçekçi, copy center gibi hizmetler bulunuyor.
Yorumlar kapalı.