Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN Her şey dahil Anthill Residence!

Her şey dahil Anthill Residence!

Ant Yapı tarafından hayata geçirilen Anthill Residence, 25 bin metrekare arsa alanı üzerine kuruluyor. 804 konuttan meydana gelen Anthill Residence ‘ta; 1+1, 2+1,3+1 ve 4+1 konut tipleri bulunuyor.anthill

anthill-residenceAnthill Residence’da konut fiyatları 660 bin dolar ile 1 milyon 100 bin dolar arasında değişiklik gösteriyor. GYODER’in başlatmış olduğu kampanyaya göre; 240 ayda yüzde 0.75-0.85 oranında faizle kredi kullanılabiliyor. Kampanya 1 Şubat-31 Mart tarihleri arasında geçerli oluyor. Projede; 1+1 dairelerin kiraları 2 bin 650 liradan, 2+1 dairelerin kiraları 4 bin liradan başlıyor. En yüksek kira ise 4 bin dolar olarak belirleniyor.

Anthill Residence’ta; cardio egzersizleri, kişiye özel antrenör, spinning, suni kayak pisti, pilates, kuvvetlik ve esneklik dersleri, dans dersleri, dövüş sanatları dersleri, yoga, aqua gym, “Zen” terapisi gibi sosyal olanaklar bulunuyor.

Rezidans yaşamını sevenler için uygun olan Anthill Residence, şehrin merkezine yakınlığıyla dikkat çekiyor. Proje; Taksim’e, Nişantaşı’na, Şişli’ye ve Mecidiyeköy’e yürüme mesafesinde konumlandırılıyor.

 

 

Yorumlar kapalı.