Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Strada’da Yeni Dönem Başlıyor

Strada’da Yeni Dönem Başlıyor

Bahçeşehir’de hayata geçirilen Strada projesinin ikinci etabı olan Strada Plus, ilk etabı gibi sosyal imkanlarıyla vazgeçilmez bir yaşam sunmaya devam ediyor. Akzirve Gayrimenkul güvencesiyle Bahçeşehir’de yükselen ve yatırımcılardan yoğun talep gören Strada projesinin ikinci etabı olan Strada Plus yeni sahiplerini bekliyor. 2 bin 500 bağımsız bölümden oluşan Strada’nın ilk etabının temeli Şubat 2017’de atılmıştı. Toplamda üç etaptan meydana gelen projenin 747 konutluk ilk etap inşaatı 10 ay içerisinde yüzde 50 oranında tamamlandı ve dairelerin tamamının satışı gerçekleştirildi.

1+1 ve 2+1’ler yoğunlukta

Projenin ikinci etabı olan Strada Plus ise 6 blok üzerinde toplam 880 konuttan meydana geliyor. 1+1’den 5+1’e kadar çeşitli seçeneklerin yer aldığı projede konutlar 1+1 ve 2+1’ler yoğunlukta olacak şekilde planlanıyor.  Strada Plus’ta 315 adet 1+1, 231 adet de 2+1 daire yer alıyor. Projenin mimari dokunuşlarını DBArchitects’ten Bünyamin Derman gerçekleştiriyor.  Üst sınıf malzeme ve ince işçilikle titizlikle tasarlanan daireler keyifli bir yaşama davet ediyor.

Sosyal hayat yanı başınızda

Strada Plus’ta gündüzleri temiz havanın tadını çıkarırken kafelerinde keyifli zaman geçirebilir, akşamları seçkin mağazalarında turlayıp restoranlarda farklı lezzetlerin tadına varabilirsiniz. Proje içerisinde aydınlık ve temiz hava ortamında spor yapabileceğiniz fitness tesisi, sauna, komşularla sosyal bağlarınızı güçlendirmeniz için titizlikle kurgulanan ortak yaşam alanları ve çocuklarınızın güvenle vakit geçirebilecekleri site parkları bulunuyor.

Benzersiz özelliklere sahip

Strada Plus; klasik ve modern mimarisiyle; parkları, bahçeleri, benzersiz şehirleri, geçmişi ve bugünüyle büyük bir uygarlık birikiminin kesişim merkezi İtalya’yı ve bu uygarlığın yaşam dolu, neşeli insanlarıyla dolup taşan, çiçek kokan, hayat veren muhteşem caddelerini Bahçeşehir’in kalbine getiriyor. Proje modern mimari yapıları, benzeri kentin hiçbir noktasında görülemeyecek büyüklükte şehir parkları, her gün gelişen sosyal imkânlarıyla vazgeçilmez bir yaşam alanı yaratıyor.

Strada Plus’ta KDV dahil 239 bin TL’den başlayan fiyatlarla ve yüzde 1 peşinatla ev sahibi olmak mümkün.  Firma yatırımcılara uygun fiyat politikasının yanı sıra 24 ayda teslim sözü de veriyor. Herhangi bir istisna durumunda ise arada oluşabilecek kira kayıplarını da karşılamayı taahhüt ediyor.

Her şey sizin için

Yalnızca konut çeşitleriyle değil; kafe, restoran gibi ticari alanlarıyla da dikkat çeken Strada Plus projesi, İstanbul’un yükselen değeri Bahçeşehir’de konumlandırılıyor. Avrupa kapısı olarak nitelendirilen bir lokasyonda inşa edilen projenin bir yanında Avrupa’nın en büyük havalimanı, diğer yanında ise İstanbul’un heyecanla beklenen yeni boğazı Kanal İstanbul bulunuyor.

Değeri gittikçe artıyor

Strada Plus, 3. Havalimanı bağlantı yolları, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve yakın dönemde tamamlanması planlanan metro hatlarına yakınlığıyla da yatırım değerini günden güne artırıyor. Strada’nın üçüncü etabının ise 2018’in 3.’üncü çeyreğinde satışa sunulması hedefleniyor.

Proje, kafe ve restoranlara, butiklere, bankalara ve marketlerle dolu bir caddeye bir asansör mesafesinde yer alıyor. Çevrede bulunan seçkin eğitim ve sağlık kuruluşlarına sanayi siteleri ve AVM’lere yürüyerek kolaylıkla ulaşılabilen Strada Plus’tan İstanbul Avrupa yakasının en büyük yaşam parkı olan Hayat Park’a bisikletle sadece 5 dakikada gidebilimek mümkün. Bunun yanı sıra projeden 3. Havalimanı’na ise 20 dakikada erişim sağlanabiliyor.

Bir seneden önce tamamlandı

Strada projesinin İstanbul şehir yaşamına yeni bir dinamizm getireceğini, bu doğrultuda projeye olan talebin beklenenden yüksek gerçekleştiğini belirten Akzirve Gayrimenkul CEO’su İbrahim Maasfeh konuyla ilgili şunları söyledi: “Kasım 2016’da lansmanını gerçekleştirdiğimiz Strada’nın ilk etabının sonuna geldik. Kurulduğumuz ilk günden bu yana müşterilerimize yatırımlarının karşılığını en yüksek değerlerde verme misyonuyla çalışıyor ve elde ettiğimiz sonuçlarla motive oluyoruz. Bunun en güzel kanıtı, Strada projemizin müşterilerimizden yoğun talep görmesi ve 1 seneden kısa bir süre içinde tüm satışlarımızın tamamlanması.”

 Benzer bütçeye çok daha fazlası

Akzirve Gayrimenkul, Strada Plus projesini planlarken oluşan talepleri dikkate aldı ve ‘benzer bütçeye çok daha fazlası’ mottosu ile ön satışlara başladı. 10 günde 100 daire hedefine ulaşan deneyimli firma Strada Plus’ın da ilk etap gibi yatırımcıların beğenisini kazanacağını öngörüyor. Projenin ilk etabının belirlenen tarihten erken teslim edilmesi planlanıyor.

Yorumlar kapalı.