Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Ait olduğunuz yer; Beyaz Park Topkapı

Ait olduğunuz yer; Beyaz Park Topkapı

Beyaz İnşaat tarafından, İstanbul’un kalbi Topkapı’da inşa edilen Beyaz Park Topkapı, merkezi konumuyla yüksek prim potansiyeli taşıyor. Beyaz İnşaat, Topkapı’nın en değerli lokasyonunda konumlandırdığı Beyaz Park Topkapı projesinde konut teslimlerine hazırlanıyor. Satışa çıktığı andan itibaren yatırımcılarına yüksek kazanç sunan proje, hızlı satış grafiğinin yanı sıra barındırdığı yüksek prim potansiyeli ile de bölgenin en değerli projesi olarak öne çıkıyor. Mayıs ayı içerisinde teslimlerin gerçekleşeceği projeden ev alanlar yüksek kazanç elde ederken, sınırlı sayıdaki dairelerin satışları avantajlı fiyatlarla devam ediyor.

Yoğun ilgiye sahip

150 milyon TL’lik yatırım değerine sahip olan Beyaz Park Topkapı projesi çevrede bulunan yüksek katlı rezidansların aksine en yükseği 14 katı geçmeyecek şekilde inşa ediliyor. Projede 371 konut ve 4 bin metrekareyi bulan ticari üniteler yer alıyor. Bölgenin en çok talep gören konut projesi, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan dört tip daire seçeneğiyle tasarlanıyor. Projede daireler, 70 ile 210 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Proje; titiz ve fonksiyonel mimarisi, 1. sınıf işçiliği, merkezi sistem ısıtması, salon ve yatak odalarında split klima ve salonlarda zemine kadar uzanan cam seçeneği ile sakinlerinin konforu için her detayı incelikle tasarlıyor.

Beyaz Park Topkapı, hem bulunduğu konum itibarıyla hem de içerisinde bulundurduğu ayrıcalıklı imkanlarla sosyal hayatı sakinlerinin bir adım ötesine taşıyor. Geniş peyzajı ve zengin sosyal donatılarıyla keyifli bir yaşam sunan Beyaz Park Topkapı’da; açık-kapalı yüzme havuzu, bay ve bayanlar için ayrı hamam ve sauna, fitness salonu, çok amaçlı spor alanı, yürüyüş yolları ve çocuk oyun alanları yer alıyor.

Beyaz Park Topkapı ulaşım ağlarına yakın

Gayrimenkul yatırımcılarının gözde noktaları arasında yer alan Beyaz Park Topkapı, lokasyonuyla da dikkat çekiyor. Tüm ana arterlere çok yakın bir noktada konumlanan proje; Davutpaşa tramvay durağına 200 metre, Cevizlibağ Metrobüs durağına 600 metre, Esenler Otogarı’na 3.5 kilometre, Sultanahmet’e 8 kilometre, Atatürk Havalimanına 10 kilometre, Yenikapı Deniz Otobüsü iskelesine 6.5 kilometre, Marmaray Zeytinburnu durağına ise 5 kilometre gibi kısa bir mesafede yer alıyor.

 

Yorumlar kapalı.