Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN AcarBlu Rezidans’ta satışlar başlıyor!

AcarBlu Rezidans’ta satışlar başlıyor!

Acar Şirketler Topluluğu tarafından inşa edilen AcarBlu, Acarkent’in içinde yeni bir proje olarak yükseliyor. Proje 2 milyon 291 bin 200 metrekare alan içerisinde inşa ediliyor. 117 metrelik ikiz kuleden oluşan projenin tasarımı, yeşil bina kriterlerine uygun olarak yapılıyor. Türkiye’nin tek parsel üzerinde en büyük projesi olma özelliğine sahip olan Acarkent’te konutlar ağırlıklı olarak villa olarak tasarlanıyor.

acarbluAcarBlu 30 katlı iki bloktan oluşuyor ve 21 katta daireler yer alıyor. Projede konutlar; 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1, 4,5+1 şeklinde tasarlanıyor. Dairelerin alanları 105 ile 303 metrekare arasında değişiyor. Projede Brigitte Weber Mimarlık tarafından 3 farklı seçenekli dekorasyon stilleri oluşturuluyor.

AcarBlu Rezidans’ta; 10 bin metrekare yeşil alan, 500 metre uzunluğunda tartar pistli yürüyüş parkuru, 245 metrekare çocuk oyun alanı, 24 saat doktorlu ambulans hizmeti ve hali hazırda yaşayan bir site olan Acarkent’in tüm sosyal ve ticari imkanları sunuluyor. Proje, A+ kitleye hitap ediyor.

 

Yorumlar kapalı.