Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma 1 odanın lafı mı olur kampanyası sizi bekliyor

1 odanın lafı mı olur kampanyası sizi bekliyor

Konut sektörünün referans markalarından Kiler GYO, ev sahibi olmak isteyenlerin alım gücünü rahatlatmak amacıyla yeni bir kampanyaya imza atıyor. Kampanya kapsamında; Referans Bahçeşehir, Referans Kartal Towers ve Referans Kartal Kordonboyu projelerinde, 1 odanın lafı mı olur sloganı ile konut satın alanlara 1+1 daire fiyatına 2+1, 2+1 daire fiyatına ise 3+1 daire sahibi olma avantajı sunuluyor. Projelerden konut sahibi olmak isteyenlere peşin ödemelerde yüzde 25 indirim imkanı sağlanırken dileyenler 84 aya kadar vade farksız ödeme seçeneğinden de yararlanabiliyor.

Referans Kartal Kordonboyu

Amacımız; bütçe rahatlatmak

Bahar mevsiminin başlamasıyla birlikte konut piyasasının yeniden hareketlendiğini belirten Kiler GYO Genel Müdürü Tarık Gürdil, “Kiler GYO olarak yeni kampanyalarımız ile kredi faizlerinin yüksekliği nedeniyle ertelenen talebi harekete geçirmeyi hedefliyoruz. ‘Referans Bahçeşehir’, ‘Referans Kartal Towers’ ve ‘Referans Kartal Kordonboyu’ projelerimize özel başlattığımız ‘1 odanın lafı mı olur’ kampanyamız ile konut alıcılarına birbirinden cazip fiyat ve ödeme imkanları sunarak onların bütçelerini rahatlatacağız” dedi.

Referans Kartal Towers

Cazip fiyat ve ödeme fırsatları

2019 yılının Haziran ayında teslimlerin yapılacağı Referans Bahçeşehir’de, dileyenler 2+1 daire fiyatına, 3+1 daire sahibi olabiliyor. Fiyatların 378 bin TL’den başladığı projede seçili 3+1 dairelerde, peşin ödemelerde yüzde 25 indirim veya 84 aya kadar vade farksız ödeme imkanı sağlanıyor. Teslimlerin 2018 yılında gerçekleştirileceği Referans Kartal Towers’da, peşin ödemede daire fiyatları 289 bin TL’den başlıyor. Ayrıca projede 5+1’den oluşan penthouse daireler de yer alırken,  1 odanın lafı mı olur kampanyası ile bu projeden ev sahibi olmak isteyenler  2+1 fiyatına 3+1 daire sahibi olabiiyor. Teslimlerin Aralık 2018 tarihinde gerçekleşeceği,  lüks ve konforlu detaylara sahip konut seçeneklerinin sunulduğu Referans Kartal Kordonboyu projesinde ise dairelerin peşin fiyatları 356 bin TL den başlıyor.

Yorumlar kapalı.