Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN Dalyan Prestige lüksün tanımını yeniden yazıyor

Dalyan Prestige lüksün tanımını yeniden yazıyor

Yunusoğlu İnşaat güvencesiyle Çeşme Dalyan’da hayat bulan Dalyan Prestige doğallıkla sarmalanmış sakin ve huzurlu yaşam alanlarını ev sahibi olmak isteyenlerle buluşturuyor.

dalyan-prestige2

Dalyan Prestige projesi Aya Yorgi Koyu’na bakan kısımda 20 bin metrekarelik bir alan üzerinde inşa ediliyor. Projenin tamamı 250 ile 500 metrekare arasında değişen 30 villadan meydana geliyor. Villalar 4+1 ve 5+1 dubleks olarak dizayn ediliyor. 4+1’lerin büyüklüğü 230, 5+1’lerin ise 360 ile 400 metrekare arasında değişiyor. Denize sıfır konumuyla dikkat çeken projenin kendine ait plajı ve iskelesi de bulunuyor. Ayrıca bazı evlerin içerisinde sakinlerine özel havuzlar da yer alıyor. Villalarda enerji yönetimi ve yaşam konforu akıllı ev sistemleriyle sağlanıyor. Projede konut fiyatları 700 bin dolardan başlıyor.

Projenin sakinlerine sağladığı sosyal olanaklar arasında; ortak yaşam alanları, yüzme havuzu, basketbol sahası, fitness salonu, çocuk oyun alanları, özel plaj ve iskele ve 24 saat özel güvenlik hizmeti bulunuyor.

dalyan-prestige3

Dalyan Prestige projesi Çeşme’nin en popüler eğlence merkezine ve merkeze 5 dakikalık mesafede konumlanıyor. Ayrıca proje Ayayorgi koyuna 3, Çeşme Marina’ya 6, Dalyan Merkeze 2, Ontur Hotel’e ise sadece 1 dakikalık mesafede yer alıyor.

Yorumlar kapalı.