Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Kuleli Evleri’nin kapısı mutluluğa açılıyor

Kuleli Evleri’nin kapısı mutluluğa açılıyor

Yıldırım Yapı Grubu tarafından Bomonti’de inşa edilen Kuleli Evleri, eğlence ve sosyal hayatı beraber sunarak İstanbul’un keyfini doya doya yaşamanıza olanak sağlıyor. Yarım asırlık deneyimiyle İstanbul’un çeşitli lokasyonlarında prestijli projeler gerçekleştiren Yıldırım Yapı Grubu, Avrupa Yakası’nın cazibe noktalarından Bomonti’de hayata geçirdiği son projesi Kuleli Evleri ile bölgenin enerji akışını değiştirmeyi hedefliyor. Şişli Bomonti bölgesinde yükselen proje, bulunduğu lokasyon avantajıyla da gerek öğrenciler gerekse çalışan kesim tarafından öncelikli olarak tercih ediliyor. 13 bin 464 metrekarelik bir alan üzerinde konumlandırılan Kuleli Evleri toplam 4 etaptan meydana geliyor.

Teraslı daireler

Gözde projenin ilk etabı kapsamında 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşan farklı büyüklüklerdeki konutların tamamı satılmış olup, 261 konut daire sahiplerine teslim edildi. Kuleli Evleri 2. Etabındaki Bomonti, Poyraz I ve Poyraz II adalarında ise 58 ile 156 metrekare aralığında değişiklik gösteren normal ve dubleks daireler olmak üzere toplam 214 adet konut bulunuyor. Kuleli Evleri projesinin 3. Etabı olan 4 ada projesi de 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere normal ve dubleks daire seçenekleriyle tasarlanıyor. Projede konutların büyüklükleri 69 ile 143 metrekare arasında değişiyor.

Teraslı 1+1 daire seçenekleri

İhtiyaçları maksimum düzeyde karşılamak için özel olarak tasarlanan Kuleli Evleri projelerinde yer alan 1+1 daireler, teraslı ve standart seçenekleriyle konforlu ve fonksiyonel bir yaşam imkanı sağlıyor. Gençlere, şehrin merkezinde sevdikleriyle keyifli anlar yaşatan balkonlu, ferah daireleriyle Kuleli Evleri, prestijli ve avantajlı bir konut alternatifi oluşturuyor. Bölgede eğitim hayatını sürdüren gençlerin aileleri, çocuklarını ayrıcalıklı ve güvenli bir yaşamın parçası yapmak için tercihini Kuleli Evleri’nden yana kullanıyor.

Proje zirvede olmaktan vazgeçemeyenler için özel olarak tasarlanan çatı dubleksleri, geniş terasları ve göz kamaştıran mimarisiyle şehrin içinde ayrıcalıklı bir yaşam seçeneği sunuyor. Estetiğin konforlu yaşam alanlarına dönüştürüldüğü iç dekorasyonları ile tamamı birinci sınıf malzemelerle donatılmış olan Kuleli Evleri, dünyanın önde gelen markalarına sahip ankastre ve beyaz eşyalarıyla konforlu yaşam profili yaratıyor.

Güvenli evler, huzurlu aileler

Modern mimarinin ve konforlu yaşam standartlarının yanı sıra şehrin merkezinde huzurlu bir yaşamı öncelik alarak Kuleli Evleri projesini gerçekleştiren Yıldırım Yapı Grubu, proje sakinlerinin güvenliğini de oldukça önemsiyor. 7/24 yüksek güvenlik hizmeti bulunan Kuleli Evleri’nde bina girişlerinde güvenlik odasından kontrol edilen kamera sistemleri ve 7/24 hizmet sağlayan güvenlik görevlileri ile konut sahiplerine güvenli bir yaşam alanı sunuluyor.

1 yıl kira garantisi

Kuleli Evleri, sakinlerine şehrin içinde konfor yaşatırken sosyal hayattan da kopartmıyor. Projenin içerisinde yer alan kapalı sosyal tesis, tv odası, toplantı odası, fitness center, çocuk oyun alanı ve cep sineması gibi nitelikli sosyal alanları ile mutlu, kaliteli ve güvenli bir hayat sunuyor. Yıldırım Yapı Grubu, projeden ev sahibi olmak isteyenlere özel ödeme planları oluşturuyor. Projeden 60 aya kadar 0 faiz ve ya 120 aya kadar yüzde 0,45 faizle ev sahibi olabilmek mümkün. Deneyimli marka projede ayrıca 1 yıl kira garantisi de sunuyor.

Şehrin tam merkezinde

Kuleli Evleri Bomonti yaşam alanınızı sadece ev ile sınırlı kılmayıp, evinizin kapısını hayatın içine, şehrin merkezine açıyor. Proje, Avrupa Yakasının önemli iş, eğlence, kültür, sanat ve alışveriş merkezlerine, üniversitelere ve hastanelere olan yakınlığı ve rahat ulaşımı sayesinde İstanbul’un keyfine yakın, trafiğine uzak bir yaşam sunuyor. Yapının çevresinde Mimar Sinan Üniversitesi, Şişli Meslek Yüksek Okulu ve Bilgi Üniversitesi, Memorial Hastanesi, SSK Okmeydanı Hastanesi gibi önemli eğitim ve sağlık kuruluşları bulunuyor. Projenin önemli kurumlara olan yakınlığı yatırımcılar tarafından öncelikli tercih sebebi oluyor. Kuleli Evleri projesinden Beşiktaş’a 2 dakikada, Mecidiyeköy, Nişantaşı ve Taksim’e 3 dakikada, E-5 Karayolu’na,  metro duraklarına ve Çağlayan Adliyesi’ne 5 dakikada, Kağıthane’ye ise 7 dakikada ulaşım mümkün.

Gençlerin ve çalışanların öncelikli tercihi

İstanbul’un merkezinde keyifli bir yaşama olanak sağlayan yapı; merkezi lokasyonu ile özellikle beyaz yakalıların ve Y kuşağının tercih noktası oluyor. Proje; Nişantaşı, Taksim, Mecidiyeköy, Beşiktaş gibi şehrin en merkezi semtlerine sadece 5 ile 10 dakika uzaklıkta olması sebebiyle çalışanların ve üniversite öğrencilerinin gözdesi konumunda. Kuleli Evleri, üniversite için büyük şehirleri tercih eden gençlere ve şehri doyasıya yaşamak isteyen beyaz yakalılara, gayrimenkul seçimlerinde güven, ulaşım kolaylığıyla uygun çözümler sunuyor.

Lokasyonu ve konforu ile üniversite için İstanbul’u tercih eden gençlere ve çocuklarının güvende olmasını isteyen ailelere cazip bir yaşam alanı sunan proje, gençlere şehir merkezinde olmanın avantajlarıyla birlikte, sunduğu güvenlik hizmetleri ile de huzurlu bir yaşam vadediyor.

 

Yorumlar kapalı.