Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Yeniköy Konakları ile mutluluğa taşınma zamanı

Yeniköy Konakları ile mutluluğa taşınma zamanı

Gök mavisiyle toprak yeşilinin buluştuğu, yeşili ayrı yeşil, havası ayrı hava olan Yeniköy Konakları, İstanbul’un merkezinde şehrin ışıltısına bir adım mesafede mutluluk dolu bir gelecek vaat ediyor. Gayrimenkul sektörünün öncü firmalarından Emlak Konut GYO ve Yeni Yapı ortaklığıyla, İstanbul’un tarihle iç içe semtlerinden Eyüp’te hayata geçirilen Yeniköy Konakları, doğa ile bütünleşen modern mimarisi, geniş daire seçenekleri ve keyifli sosyal alanlarıyla yatırımcılara şehrin içinde alternatif bir seçenek yaratıyor. Satışları başlayan Yeniköy Konakları 35 bin 856 metrekarelik bir alan üzerinde az katlı 10 blok halinde inşa ediliyor. Toplam 336 daireden meydana gelen projede öne çıkan detay ise geniş balkonlara sahip olması.

Geniş daireler

1+1 dairelerin yer almadığı projede yatırımcılara tamamı geniş ve ferah şekilde tasarlanan 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleri sunuluyor. Farklı alternatiflerde daire seçeneklerinin yer aldığı projede konutların boyutları 85 ile 206 metrekare arasında değişiyor. İnşa çalışmalarının başlamasının ardından bölgedeki gayrimenkul yatırımcıları tarafından yoğun talep gören Yeniköy Konakları projesinde konutların yanı sıra 12 adet ticari ünite de yer alıyor.

Şehrin huzur hali

Yeniköy Konakları, geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarıyla şehrin merkezinde, sessiz ve yeşillikler içinde ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Zengin sosyal donatı alanlarının yer aldığı projede 8 bin 500 metrekarelik yeşil alanın arasında yürüyüş yolları, spor alanları ve parklar tasarlanıyor. Proje, sahip olduğu göz alıcı doğal ortamı ve özenle tasarlanmış bahçeleri ile şehrin içinde nadide bir atmosfer yaşatıyor.

Yeniköy Konakları’nda çevre düzenlemesinden komşuluk ilişkilerine, yeterli sayıda araç kapasiteli otoparktan güvenliğe kadar her şey sakinlerin mutluluğu için özenle düşünülüyor. Projedeki 7/24 güvenlik hizmeti sayesinde yaşayanların huzuru hiç bozulmuyor, ayrıca yanı başlarında yer alan eğitim kurumlarıyla da çocukları kaliteli bir eğitim süreci geçirebiliyor. 2019 yılında hayatın başlamasının planlandığı Yeniköy Konakları projesinde avantaj içeren vade farksız satışlar başladı. Projeden ev sahibi olmak isteyenlere, 84 ay vade farksız ödeme seçenekleri sunuluyor.

Avantajlı yatırım

Geniş peyzaj alanları ve doğayla iç içe konumuyla öne çıkan Yeniköy Konakları, ulaşım açısından da son derece avantajlı bir noktada yer alıyor. Eyüp – Alibeyköy’de Hasdal ve TEM Otoyolu’nun yanı başında, Eyüp ile Göktürk’ün kesişim noktasında yükselen proje; 2 Metro hattı, tramvay hattı, planlanan 3 katlı tüp geçit gibi ulaşım hatlarının merkezinde konumlanıyor. Bölgenin değişen çehresiyle birlikte Yeniköy Konakları; üniversitelerin, öğrenci kampüslerinin ve hastanelerin çevrelendiği bir bölgede yer alıyor olması sayesinde yatırımcılara oldukça büyük yatırım avantajı sağlıyor.

Kolay ulaşım

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve TEM Otoyol bağlantılarına oldukça yakın konumda inşa edilen Yeniköy Konakları projesinden Türk Telekom Arena Stadı’na ve AKOM’a kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Proje, Levent ve Maslak’a 7 kilometre, FSM Köprüsü’ne 10 kilometre, Taksim’e 11 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ise 12 kilometre mesafede konumlanıyor. Projeden ayrıca, Büyük İstanbul Tüneli, metro veya tramvay hattıyla da şehrin her noktasına rahatlıkla ulaşım mümkün.

Yorumlar kapalı.