Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN Sakin ve huzura varan yaşam: Bostancı Deluxe

Sakin ve huzura varan yaşam: Bostancı Deluxe

Teslim Mart 2018’de

Yapıen İnşaat tarafından hayata geçirilen, İstanbul’un merkezi lokasyonlarından birinde yükselen Bostancı Deluxe 2 bin 200 metrekare üzerine inşa ediliyor. 15 katlı tek blok halinde tasarlanan yapı 64 adet konuttan oluşuyor.

Yapıen İnşaat’ın İstanbul’daki ilk konut projesi olan Bostancı Deluxe projesinde 1+1 dublex, 2+1, 3+1 ve 4+1 dublex daire seçenekleri yer alıyor. Bostancı Deluxe’de dairelerin büyüklükleri ise 94 metrekare ile 209 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Projede konut fiyatları 850 bin TL ile 1 milyon 650 bin TL arasında değişkenlik gösteriyor. Bostancı Deluxe’un teslim tarihi ise Mart 2018 olarak planlanıyor.

Projenin yüzde 70’i yeşil alana ayrılıyor

Projenin bir diğer özelliği, 3+1 daireler isteğe göre 2+1 dairelere dönüştürülebiliyor. Bostancı Deluxe’de 11. kat ve üzerindeki daireler deniz ve Adalar manzarasına sahip. Yüzde 70’i yeşil alanlara ayrılan proje, merkezi noktalara yakınlığıyla öne çıkıyor.

Bostancı Deluxe’nin sosyal donatıları arasında; 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, fitness center, spor salonu, sauna, deniz manzarası, adalar manzarası, yeşil alan, çocuk oyun alanı, özel peyzaj düzenlemesi, yürüyüş alanı bulunuyor.

Bostancı Deluxe, Bostancı İskelesi’ne 5 dakika mesafede bulunuyor. Bağdat Caddesi’ne çok yakın mesafede yer alan proje, metro istasyonuna ve minibüs yoluna 2 dakika, E-5’e ise 3 dakika mesafede yükseliyor.

Yorumlar kapalı.