Exclusive Homes EXCLUSIVE HOMES Ayın Projesi Ebruli Ispartakule; hayallerden ilham alan yaşam

Ebruli Ispartakule; hayallerden ilham alan yaşam

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı olan Emlak Konut GYO güvencesiyle planlı bir şekilde geliştirilen Ispartakule’nin yeni projesi Ebruli Ispartakule, hayallerden ilham alan yaşamın yeni adresi olmaya aday.

Emlak Konut GYO güvencesiyle Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İnşaat ortaklığında hayata geçirilen Ebruli Ispartakule, hem sağladığı yüksek prim avantajı ile konut alıcılarına avantajlı bir yatırım sunuyor, hem de prestijli bir yaşam düşleyenlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. 600 milyon TL’lik yatırım bedeliyle hayata geçirilen Ebruli Ispartakule, prestijli bir yaşam projesi olarak bölgedeki konut projeleri arasında farkını ortaya koyuyor. Toplamda 600 milyon TL satış gelirine sahip olan Ebruli Ispartakule projesinin yüzde 22’lik kısmı olan132 milyon TL’lik şirket payı Emlak Konut GYO’ya ait.

Geniş ve ferah daireler

41 bin 168 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Ebruli Ispartakule, 4 katlı konaklardan ve 28 katlı bloklardan meydana geliyor. Aile öncelikli yaşam konseptiyle tamamı geniş ve ferah daire seçenekleriyle tasarlanan projede 2+1, 3+1 ve 4+1 konut alternatifleriyle toplam 724 daire ve 52 cadde mağazası bulunuyor. Projede 2+1 dairelerin boyutları 114 metrekareden, 3+1 dairelerin boyutları 162 metrekareden ve 4+1 dairelerin boyutları ise 192 metrekareden başlıyor.

Yeşile doyacaksınız

Yaklaşık yüzde 65’i peyzaja ayrılan ve geniş yeşil alanlarıyla sakinlerine ferah yaşam alanları sağlayan Ebruli Ispartakule, estetik mimarisiyle göz dolduruyor. Ebruli Ispartakule, peyzajından süs havuzlarına, bisiklet yollarından çiçek bahçelerine, değerini her geçen gün katlayan konumundan araçsız nefes alabileceğiniz meydanına kadar tüm ayrıcalıklarıyla, hem ailelere hem de yatırımcılara kazanç fırsatı sunuyor. Projede evlerin cadde mağazalarıyla çevrili olduğu bir meydan, ağaçların ve süs havuzlarının bulunduğu 6 bin metrekarelik bir park, fitness salonu, hamam, sauna, buhar odası, özellikle araç trafiğine kapalı alanlarda çocukların ve gençlerin keyifle zaman geçireceği sosyal alanlar, geniş otopark alanları ve 7/24 kameralı güvenlik sistemi bulunuyor.

Özel bölge, özel manzara

Ebruli Ispartakule Spradon arkeolojik alanının hemen yanı başında konumlanıyor. Önünde arkeolojik kazıların yapıldığı bir alan bulunduğu için, projenin önüne başka bir projenin inşa edilmesi söz konusu değil. Bu avantajlı konum sayesinde de Ebruli Ispartakule projesi, sakinlerine pencerelerinden her baktıklarında keyifle izleyebilecekleri şahane bir gün batımı manzarası sunuyor. Ev sahiplerine de göz alıcı manzaraya bakarak günün yorgunluğunu atmak kalıyor.

Çevre dostu

Ebruli Ispartakule, enerji ve su tasarrufu özellikleriyle de site sakinlerine katkı sağlamayı hedefliyor. Buna göre; projede ortak alanların aydınlatılmasında yenilenebilir enerji kullanımı devreye girerken otoparklarda da elektrikli şarj üniteleri yer alacak. Ayrıca evlerde kullanılan lavabo ve banyo suları gri su arıtma havuzunda arıtılarak peyzaj ve bahçe sulamasında değerlendirilecek.

Ebruli Ispartakule, lansman dönemine özel avantajlı fiyatların yanı sıra Emlak Konut GYO’nun yeni kampanyası dahilinde konut alıcılarına yüzde 10 peşin, 84 ay vade 0 faizle taksitlendirme ve alternatif ödeme seçenekleri sunuyor. Projede dairelerin metrekare fiyatı ise 3 bin 500 TL’den başlıyor.

Ulaşım kolaylığına sahip

TEM Otoyoluna yakın bir noktada yükselen proje, ulaşım açısından son derece avantajlı bir konumda oluşuyla dikkat çekiyor. Çalışmaları devam eden Metro’ya yürüme mesafesinde bulunan proje; hizmete giren Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantı yolları, 3. Havalimanı gibi projelerin kesişim noktasında yükseliyor. Yüksek yatırım potansiyeline sahip projenin; TEM Otobanına 2 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 20 kilometre, 3. Havalimanı’na 41 kilometre mesafede yer alması Ebruli Ispartakule’yi şehrin gözde noktalarından biri haline getiriyor.

Yorumlar kapalı.