Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Nidapark Bomonti Hep Yaşamak İstediğiniz Hayatı Sunuyor

Nidapark Bomonti Hep Yaşamak İstediğiniz Hayatı Sunuyor

Gayrimenkul sektörünün lider markalarından Tahincioğlu, İstanbul’un tarihi bakımdan en köklü semtlerinden Bomonti’de hayata geçirdiği Nidapark Bomonti projesinde yaşam, ofis ve ticari alan konseptini bir araya getirerek bölgenin en kapsamlı karma projesi olarak öne çıkıyor. Hayata geçirdiği prestijli projelerle konut sektörüne ayrıcalıklı yaşam alanları kazandıran gayrimenkul sektörünün öncü ismi Tahincioğlu, 100 yılı aşkın tarihiyle İstanbul’un en köklü ve kaliteli bölgelerinden Bomonti’de hayata geçirdiği Nidapark Bomonti projesinin satışlarını gerçekleştirmeye başladı. ‘Kolay Ulaşılan, Zor Vazgeçilen’ Nidapark Bomonti projesi hem semt hem de mülk sahiplerine konforlu bir yaşamın kapılarını açıyor.

Manzara ve bahçe keyfi buluştu

Nidapark Bomonti projesi; Nidapark Bomonti Teras, Nidakule Bomonti Ofis, Nidapark Bomonti Kule, Nidapark Bomonti Meydan ve Nidapark Bomonti Suit olmak üzere 5 bölümden oluşan karma konseptiyle ön plana çıkıyor.  Eşsiz İstanbul ve tarihi yarımada manzarasına sahip olan Nidapark Bomonti Kule’de 1+1’den 4,5+1’e kadar farklı daire tipleri bulunuyor. Nidapark Bomonti Teras ise yatay yerleşimi, geniş terasları 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire tipleriyle keyifli bir yaşam sunuyor. Nidapark Bomonti projesi, günümüzde yatırımcılar tarafından aranılan kriterlerden biri olan LEED Gold Sertifika adayına sahip oluşuyla da bölgedeki diğer projelerden bir adım öne çıkıyor.

Otoparktan dairelere direkt ulaşım

Proje içerisinde kapalı ve açık yüzme havuzu, havuz çevresinde dinlenme ve güneşlenme terası, fitness salonu bulanan projede 1+1 ve 2+1 daireler için birer adet, 3+1 daireler için ikişer adet ve 4+1 daireler için üç otopark yeri tahsis edilirken, kapalı otoparklardan doğrudan tüm dairelere asansör ile ulaşım imkânı bulunuyor.

Nidapark Bomonti ile cazip ödeme avantajları

3 yıl içinde tamamlanması planlanan Nidapark Bomonti’de daire fiyatları KDV dahil 714 bin TL’den başlıyor. Cazip ödeme avantajlarına sahip olan projede yüzde 5 peşinat, 6 ay sonra yüzde 5 ara ödeme, 12 ay sonra yüzde 10 ara ödeme, yüzde 80’lik kısma 60 aya kadar yüzde 0 faiz, 61-120 aylık seçilen vadelerde ise yüzde 0.45 aylık faiz imkânı bulunuyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenler anlaşmalı olan Vakıfbank, Halkbank ve Akbank’tan kredi seçeneklerinden yararlanabiliyor. Projede peşin alım yapmak isteyenlere ise yüzde 15 indirim imkanı sağlanıyor.

Nidapark Bomonti projesi Beyoğlu, Beşiktaş ve Maslak aksına komşu olacak şekilde konumlandırılıyor. Metro, metrobüs ve otobüs duraklarına oldukça yakın bir noktada yükselen proje ile İstanbul’un her bölgesine kolaylıkla erişilebiliyor

 

Yorumlar kapalı.