Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Business Ottomare Suites, ister ofisiniz ister suitiniz oluyor

Ottomare Suites, ister ofisiniz ister suitiniz oluyor

 

Sinpaş Yapı tarafından hayata geçirilen Ottomare Suites projesi, İstanbul Zeytinburnu’nda Bakırköy sahil yolu üzerinde yer alıyor. Proje 69 ile 336 metrekare arasında değişen 360 suit daireden ve ticari alanlardan oluşuyor. Ottomare Suites’te ilk 4 katında 5 yıldızlı butik otel yer alıyor. Projede yaşam seçenekleri; Captain’s Suite, Panoramic Suite, Sky Suite, Blue Suite, Dublex Suite, Limited Suite, Terrace Suite ve Unique Suite olarak sıralanıyor.

Özellikle yabancı yatırımcılardan yoğun ilgi gören Ottomare Suites projesi Türkiye’de bir ilki de gerçekleştirerek özel deniz limuzini hizmetini sunuyor.

 

 

Yabancı yatırımcılar yoğun ilgi gösteriyor

Denize sıfır konumu ve sosyal donatı özellikleri ile de dikkat çeken Ottomare Suits’te yabancı yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor. Ottomare Suites’te daire fiyatları 1 milyon 76 bin 183 TL ile 4 milyon 180 bin 600 TL arasında değişiyor. Projede alıcılara çeşitli ödeme planı ve seçenekleri de sunuluyor. Projede daireler banka kredisine uygun durumda.

Projeye yakın mesafede yer alan Avrasya Tüneli sayesinde, 100 dakikadan fazla süren Zeytinburnu-Göztepe arası yolculuk, sadece 15 dakikaya iniyor. İstanbul’un trafik sorununun çözümü için ulaşım ağına yapılan bu yatırımlar bölgenin gelişimine katkıda bulunarak; bölgede yer alan konut projelerinin değerini arttırıyor.

 

Yorumlar kapalı.