Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Metrolife hayatınıza keyif katmaya geliyor

Metrolife hayatınıza keyif katmaya geliyor

Hayata geçirdiği nitelikli projelerle gayrimenkul sektörünün lider markalarından biri olan Sinpaş, İstanbul’un yeni gözdesi haline gelen Sancaktepe’nin en prestijli noktasında, oldukça değerli bir projeye imza atıyor. Teraslı ve bahçeli evleri, dev çarşı alanı ve meydanıyla, hayata konfor ve keyif katmayı hedefleyen Metrolife lansmana özel ödeme avantajları ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Hem konfor ve ayrıcalıklı bir yaşamın, hem de kazançlı yatırımın yeni alternatifi olacak olan Metrolife, Sancaktepe’nin kent merkezinde yer alıyor. Projenin içerisinde 1+1’den 4+1’e kadar her aile tipine hitap edecek geniş teraslı ve bahçeli konut alternatifleri bulunuyor. Konutların büyüklükleri 59 ile 205 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Her türlü detay sizin için planlandı

Metrolife’ın 14 bin metrekarelik bir kısmı çarşı ve meydan alanına ayrılıyor. Sancaktepe’de ayrıcalıklı yaşamın kapılarını aralayan proje sağlık ve sporla iç içe bir yaşama imkan tanıyor. Projenin içerisinde bisiklet parkuru ve yürüyüş yolları, yemyeşil park alanı ve her türlü ihtiyacın karşılanabileceği bir çarşı ve meydan alanı bulunuyor. Ayrıca çocukların nitelikli ve eğlenceli zaman geçirmesini sağlayacak bir meydan parkı ve korupark’a sahip olan proje; hem yeşilin hem de kentli modern yaşamın bir arada özenle işlendiği özel peyzajla ön plana çıkıyor.

Metrolife ayrıcalıklı imkanlara sahip

Metrolife sakinleri, aileleri ve sevdikleri ile rooftoplarda yer alan VIP özel havuz, Spa ve dinlenme alanı gibi sosyal alanlarda sosyalleşirken, keyifli ve zinde bir yaşamın kapılarını aralama imkanı buluyor. Metrolife’ın benzersiz sosyal imkanları arasında yansıma havuzları, çim amfi ve seyir terası, ateş kuyusu, çocuk oyun alanı, açık spor alanı, fitness merkezi, bisiklet ve yürüyüş parkuru yer alıyor.

Çiçek bahçesinde yaşam

Metrolife projesinin peyzajında, doğanın insana pozitif enerji veren gücü, her detayda kendini gösteriyor. Huş ağaçları, kokulu lavantalar, sazlı bitkiler, mor salkımlı, güllü ve yaseminli pergolalar, renk ve koku bahçeleri ile doğanın güzelliği Metrolife’ın içine entegre ediliyor.

Yüzde 30’a varan indirim fırsatı

Sinpaş, güçlü finans yapısıyla çok cazip indirim fırsatları ve ödeme seçenekleri sunuyor. Metrolife’da lansmana özel yüzde 10 indirim ve yüzde 20 peşin indirimi ile toplamda yüzde 30’ varan indirim imkanı sağlanıyor. Proje konutların fiyatları 290 bin TL’den başlıyor.

Saygın eğitim kurumları çok yakınınızda

Bahçeşehir, Bilfen, Doğa, Anabilim, Küçük Prens gibi köklü ve saygın eğitim kurumları Metrolife projesinin çevresinde yer alıyor. Metronun hemen yanında konumlanan Metrolife’dan diğer ulaşım akslarına kolaylıkla erişilebiliyor. Projeden Üsküdar’a 25 dakikada, Zincirlikuyu’ya ise 45 dakikada ulaşım sağlanıyor.

 

 

Yorumlar kapalı.